Falešné březí

Od: Datum: 26.06.14 23:55 odpovědí: 3 změna: 27.06.14 11:41

Hezký den. Chtěla bych popsat problém. Pomáhám kamarádce s fenečkou pudlíka. Když je na noční, jdu ji venčit, ráno, než se panička vrací, jdu s ní taky. Začátky byly fakt stresující. Fenečka doma byla sama, nechtěly jsme, aby si na mne tolik zvykla a byla u mne, takže ji vodím domů, dám ji pamlsek a časem to bylo všechno v pořádku. Fenečka si vzala pamlsek a během cca 1 hodiny přišla panička a všechno bylo ok. Po nějaké době, před háráním se doma chovala jinak. Rozkousala jí linoleum u dveří, byla nervózní. Během pár dnů to bylo zase dobré, v klidu. Dnes pokňukává už když s ní jdu domů a nejen já, i panička a když je doma přes noc sama rozkousala si i pelíšek, molitán je po celém bytě. Nezdá se mi, že by cecíky byly naběhlé. Trvá to už asi týden. Fenečka měla v únoru 1 rok. Máte s tímhle zkušenost? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.14 06:39

To, co popisujete, to s falešným březím nemá vůbec nic společného. To co popisujete, to jsou záchvaty úzkosti ze samoty, ze separace. http://cestovani-se-psem.blog…-samoty-neboli-separacni.html Všude radí, jak tento stav odstranit nebo alespoň zklidnit. Sama vím, jak je to obtížné, Ať se to děje občas, stejně jako když se to děje denně.

doplněno 27.06.14 10:54:

Ono někdy stačí neznámý zvuk z chodby nebo od sousedů. Pes zpozorní, co že se to děje a pak si uvědomí, že je chudák opuštěný. A zabude mu to líto nebo začne šílet. I lidi, stavy úzkosti napadají někdy bez zřejmých důvodů. ;) Jestli fenečka má dramatické hárání a pak falešné březí a o štěňatech neuvažujte, promyslete kastraci. Tou i můžete zabránit bujení rakoviny. Vlastní zkušenost.

Ohodnoceno: 1x

Od: ribana
Datum: 27.06.14 10:30

Moc děkuji za odpověď. Sice vůbec nevím, co s tím , ale popravdě mne napadlo i tohle. Je zvláštní, že se to děje jen občas. Někdy pro ni ráno příjdu a je vidět, že spala, byla v klidu. Když to bylo naposledy, přičítaly jsme to s její paní k hárání, které pak přišlo. Jenže je to tak 3 měsíce, takže na hárání je ještě čas. No, uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Každopádně děkuji za odpověď.

Datum: 27.06.14 11:41

Jen jestli se nenudí když je sama a teskní.Naši psi rozkousali koberce.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.