Odtrzena kůže od celisti

Od: Datum: 26.06.14 06:10 odpovědí: 10 změna: 22.12.14 11:24
Ahoj, dnes jsem chtěla seznámit kotě s naším psem. Jenže to ho poskrabalo a dalo se na útěk. Nás Ben se naštval a začal ho honit. Kotě si to nabralo k francouzskému oknu. Pejsek mu cestov primackl hlavu k zemi a následně kotě vrazilo silou do okna. Nasledkem toho se mu kůže oddělila od spodní části čelisti. Na netu jsem našla, že je to časté a u veterináře se to dá zašít. Kolik to asi stojí. Naší jsou na dovolené a já nemám ani korunu. Počká to nekolik dní, nebo ně? Díky za odpovědi.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: myse®
Datum: 26.06.14 08:23
avatar

jasně že nepočká! kdybyste měla odtrženou kůži, tak byste s tím taky čekala?

jednáte strašně nezodpovědně, první věc je seznamovat kotě se psem, nechat ho utéct a málem zakousnout!

ach jo, jsem z toho smutná, co lidi dokážou...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: nepocka
Datum: 26.06.14 08:26

Zkuste cokoliv, abyste napravila svoji lehkovážnost a tím spůsobila kotěti problém. To nepočká. Potřebuje rychle ošetření. Sežente peníze, kde to jde a jděte NA VETERINU.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 26.06.14 09:20
avatar

Dobrý den, snad už na tu veterinu chodíte Vy nebo rodiče s tím pejskem, tak vás tam už znají. Pokud půjdete za stejným "vetem", tak mu vysvětlete situaci a požádejte ho o strpení s platbou - a potom ji neprodleně po návratů rodičů běžte uhradit. Chodil jsem se psem za stále stejným veterinářem skoro 17 let a vím, že kdybych to potřeboval, tak by s platbou počkal. Zdravím!

P.S. To kotě potřebuje urgentní ošetření.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mahan
Datum: 26.06.14 12:48

Tak to nechápu ,rodiče jsou na dovolené vrátí se za několik dní a ty nemáš ani korunu,co kdyby se stalo něco Tobě a potřebovala jsi peníze? Tam si běž půjčit od sousedů nebo rodiny a upaluj k veterinářovi víš jak to musí kotě bolet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nevimnevim
Datum: 26.06.14 13:57

Kotě už máme 3 týdny. Pes bydlel hned za dveřmi. Udělala jsem jí pelíšek hned vedle franzouzského okna , tedy hned vedle jeho pelíšku. Nevím co se stalo. K veterináři jedu odpoledne. Dík za ospovědi

Od: nevimnevim
Datum: 26.06.14 14:15

Jwště něco, psala jsem o tom mamce, a ta se ptá, kolik to asi stojí. Pokud by to nebyla nějaká šílená částka, tak si mám půjčit od sousedky. Díky

Od: kutululu
Datum: 26.06.14 14:46

To ti asi takhle nikdo přesně nenapíše kolik to může stát. Může to být jen 100kč, ale klidně i 1000kč, to nikdo neví jak moc je to závažné a co vše budou muset koťátku dělat. Každopádně veterináři jsou dost drazí, znám z vlastní zkušenosti. Ať ti tedy sousedi půjčí co nejvíc mohou a pak jim to co ti zbyde vrátíš, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 26.06.14 14:49

Samozřejmě se nebavíme o půjčení závratných částek, ale aspoň tak těch 500kč minimálně. Já tedy vždycky na veterinu chodím tak s tisícovkou minimálně, protože nikdy nevím, co si na mě veterinářka vymyslí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.14 11:21
avatar

Běž okamžitě k veterináři, každou minutu neošetření rány prodlužuješ možnost, že se rána zanítí a bude se hojit s komplikacemi, většinou již po více než 6 hodinách od úrazu se to dá předpokládat. Šití je otázkou pár stovek, ale léčba s antibiotiky, která bude následovat, jestli se to zanítí, je otázkou dražší.

S vetem se domluv a vysvětli situaci, že to zaplatí rodiče při příjezdu domů.

Aha, tak koukám, že je dotaz starý a jen se na něm zviditelňuje nějaký troll, na kt. nemá cenu reagovat.

Tak aspoň napiš, jak to s kočkou vypadá dnes.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 22.12.14 11:24

Kouknete se, ze kdy otazka je.
edit: uz jste to zjistila sama

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.