Je dobré mít ze začátku dva křečky?

Od: Datum: 21.06.14 20:27 odpovědí: 18 změna: 02.07.14 11:10

Jak se mám o dva křečky starat, je to jak o jednoho ale dvakrát? prosím poradte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.14 20:34

jo a pokud to jsou dva samci , tak bude asi bitka.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 21.06.14 20:34

Hmm,zvláštní dotaz...Když budeš mít dva psy,také se musíš o ně starat jako o dva,ne? Nebo myslíš,že dáš jednomu nažrat a druhému jen vodu? *zed*

Od: mon
Datum: 21.06.14 21:19
Krecci se chovají jen po jednom. A starat se o dva je stejný jako o jednoho, promiň, ale ten dotaz mi přijde zvláštní.

Datum: 21.06.14 22:30

ahoj, je to horší, protože křečci jsou samotáři a druhého křečka vedle sebe nesnesou, takže se budou prát - jedině že bys je měl ubytované zvlášť, pak by to opravdu bylo jako o jednoho, ale 2x...

Od: jakkubnikl
Datum: 22.06.14 06:43

Já budu mít dvě samice a myslíte že ty se aspon snesou.Jsou ze stejného vrhu.

Datum: 22.06.14 06:59

Zajímavý dotaz *nevi* Nemůžeš je mít zvlášť? Kdysi před 4 roky jsem chovala 2 samičky křečka džungarského a měla jsem je v 1 kleci, ale praly se, tak jsem musela jít koupit druhou klec a problém byl vyřešený. S klukala nevím. Nechceš je dát raději zvlášť?

A pokud jsou samičky z jednoho vrhu, myslím, že bitka nehrozí. ;)

doplněno 22.06.14 07:03:

Starost o křečka je víc než snadné a o 2 křečky je jako o jednoho, ale dvakrát. ;) Mám doma 2 křečky a vím o čem mluvím ;)

Datum: 22.06.14 07:07
Křečci ,,smrdí" a jsou dost agresivní.My vždy měli kluka a holku, když měla ,,křečátka" musel samec na čas pryč.časem jsme je vyměnili za pískomily.Pískomila jsme mohli klidně nechat u malých a nevadilo ani když jich byla spolu větší parta.
doplněno 22.06.14 07:13: Nevím kolik Vám je, ale jestli to má být odměna za vysvědčení není asi nejmoudřejší pořizovat si je na prázdniny, člověk je furt někde v luftu a na malé by nebylo moc času.Počkal bych na září...

Od: jakubnikl
Datum: 22.06.14 07:53

No já je dostanu tak 2 týdny z července.A je mi dvánáct let.

Datum: 22.06.14 08:47

Kdyyž budou v jedné kleci, můžou se poprat a pokousat se. Takže by možná bylo lepší koupit dvě klícky. Ale když se prát nebudou, tak je klidně můžeš nechat spolu v jedné kleci. :) Ale pozor! Když tobude samec a samička a budou v jedné kleci, můžou mít klidně i mláďata!

Od: meduzk
Datum: 22.06.14 18:05

Pokud se jedná o křečky syrské (zlaté) je třeba mít zvlášť i samice. I když jsou z jednoho vrhu, za čas (ne moc dlouhý) se začnou prát i tak. U křečíků (džungarských, roborovských, campbelových, aj.) to nevadí, samičky se obvykle snesou, chce to ale větší prostornou klec.

Datum: 22.06.14 18:21

Já má samice dřungaráka a velké terárijum , takže to nevadí.Chtěl bych se zeptat ještě na jednu věc,je dobré lepit toaletní rolky herkulesem?

Datum: 22.06.14 20:54
Ne Herkulesem určitě ne!

Datum: 24.06.14 13:26

Taky bych se chtěl zeptat , kdy je dobré nakrmit křečka?

Datum: 24.06.14 13:42

nejlépe večer, tady máš dobré stránky ohledně chovu křečků www.kralici.cz/krecci/

Datum: 24.06.14 13:51

Jestli si pořizuješ křečka, tak bys to měl vědět, ne? Kup si v knihkupectví nějakou příručku a čti.

Datum: 24.06.14 14:06

Já to vím má se krmit i ráno , protože má rád malé svačinky.A ještě odpoledne kdy už nespí, ale nejsem si jistý jestli to je správně , porto se ptám.

Datum: 24.06.14 19:57
Nehledej v tom žádnou vědu, křečci přes den spí takže krm klidně večer, stejně to časem sklouzne k tomu že jim nasypeš občas, když si vzpomeneš.Spíš se zaměř na to, co jim dát NESMÍŠ.Já když si pořizoval pískomila, měl jsem nastudované všechno co bylo k dostání,dožil se 4 let a spinká na zahradě u rodičů pod šeříkem *plac*

Datum: 02.07.14 11:10

dobrý den , chtěl bych se zeptat,všude píšou ,že mám křečkovi dávat trávu a byliny,jenže já nemám možnost toto obstarat.Je nutno aby toto křeček dostával? PROSÍM RYCHLE ODVĚZTE ... .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.