Koupě mladého hada

Od: Datum: 21.06.14 17:40 odpovědí: 2 změna: 21.06.14 20:40

Dobrý den,

rád bych si pořídil mládě hada, nejlépe samce. Momentálně se mi nechce chodit do zverimexu atd. a proto bych se vás chtěl zeptat, kolik takový had stojí? Ze zverimexu, nikoliv z inzercí. Na internetu jsem nic nenašel. Dá se nějak zjistit kolik by to stálo?

Je na internetu nějaký orientační zverimex, kde se dozvím ceny hadů a terárií?

Chtěl bych si koupit mládě nějaké užovky, nejlépe samce a terárium, kde bych ho choval. Kolik by to tak stálo, to mě zajímá.

Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.14 18:02
Odkud jsi jestli to není tajemství? Když si tady udeláš registraci a ozveš se mi přes soukromý vzkaz můžu ti dát kontakty na prověřené chovatele.
Zverimex má svoje náklady které se nepříznivě odráží v ceně zvířete. Had od chovatele bude minimálně o třetinu levnější. Navíc dobrý chovatel ti může s chovem dlouho radit v prodejně je většinou zajímáš jen dokud necinkne kasa.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.14 20:40

Ahoj, odkud jsi? Ve spoustě měst se každý měsíc pořádají teraburzy, kde seženeš mláďata rozličného stáří, druhů i barev, můžeš si na místě hada pořádně prohlédnout, pochovat. A za nějakou tu užovku 300,- - 500,- není tak moc:) A nabízejí i pěkná zařízená terárka +- od 500,- nahoru.

ZE ZVERIMEXU NEKUPUJ HADA V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ! Zmíněné vyšší náklady jsou sice nepříjemné, ale hlavní důvod je ten, že ve (většině) zveráčích jsou hadi a plazi obecně brutálně zanedbáváni, mají špatné svleky, nemoci, hniloby. Protože personál se jich bojí a neumí jim připravit pořádné podmínky. Není výjimkou, že takový had ti zdechne týden po tom, co si ho přivezeš, protože už je dlouho nemocný, i když to na něm není vidět.

Každý chovatel ti řekne, aby ses zveráči vyhnul velkým obloukem.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.