Kočka má bouli nad nosem, co by to mohlo být?

Od: Datum: 21.06.14 17:37 odpovědí: 3 změna: 23.06.14 09:42

Dobrý den, měl bych problém se svojí kočkou. Dneska jsem si všiml, že ji narostla nad nosem velká boule. Nemůže kvůli ní ani pořádně otevřít oči a táke má plný nos. S tím plným nosem a celkově kýcháním jsem s ní již byl na veterině a tam mi předepsali prášky. Nějákou dobu byla zdravá, ale nedávno to zase přišlo a i s tou velkou bolí nad nosem. Je mi jasné, že bych měl zajít k veteřináři, ale bohužel v tuhle dobu už mají zavřeno, tak jsem se chtěl zeptat jestli by někdo nevěděl co by to mohlo být nebo aspon čím by mohla být způsobena ta boule? Předem děkuji za vaší odpoveded.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.14 22:30

Možná, jak se hnala za myší to napálila hlavou do stromu?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.06.14 07:10

Mohla někam narazit, např. do toho stromu, jak výše píše kimba. :)

Můj pes se hnal za kočkou a napálil do stromu. Udělala se mu boulička na hlavě, tak jsme jeli k veterináři a řekl nám, že je to opravdu z toho nabourání ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: myse®
Datum: 23.06.14 09:42

to může být cokoli, to nabourání myslím ale ne...

může to být reakce na kousnutí klíštětem a podebralo se to...

může to být nádor...

prostě cokoli - zajděte k veterináři

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.