Náhubek pro čivavu

Od: Datum: 16.06.14 18:25 odpovědí: 15 změna: 19.06.14 20:44

Zdravím :) máme doma malou čivavku a potřebovala bych radu, kde sehnat náhubek na takový malý čumáček. Ve zverimexu jsem neuspěla a napadlo mě, jestli nějaká firma nevyrábí náhubky na zakázku. Budu velice vděčná za odpovědi. Hezký den :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.14 18:40

Náhubek si můžete vyrobit z drátěného vršku ze šampaňského.

doplněno 19.06.14 20:41:

http://leteckaposta.cz/476813153

Ohodnoceno: 1x

Od: olaf71*
Datum: 16.06.14 18:43

stačila by gumička do vlasů osmkrát přetočit

Datum: 16.06.14 20:01

Zdravím.Skuste ze sítka na čaj.;), ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 16.06.14 20:17

na čajík, stejně jako to není pes, ale psík

Datum: 16.06.14 20:19
No jestli někoho těžce potrhala tak krátké vodítko nebo raději nepoušťet z domu.
Jinak kupte nylonový, plastový nebo kovový košík asi neseženete.Nebo zkuste kousnout průvodčího Vy ,třeba pochopí že kilový pes je pro něj to nejmenší nebezpečí ve voze.

Datum: 17.06.14 11:06

To myslíte úplně vážně? Jestli ano, pak nezapomeňte koupit takový tvar, aby v něm mohl psík otevřít pusenu a vypláznout jazyk, aby se mohl chladit a nepřehřál se. Mohl by zkolabovat. ;) Jestli si myslíte, že v náhubku bude chodit, tak to si nemyslete. Nebude! Bude ho sundávát tak, že si poláme drápky. A jestli ho potřebujete na to, abyste ho mohli ošetřit a on vás nepokousal, stačí smotat kapesník nebo kousek obvazu, provléct ho pusenou a nahoře zavázat, ne příliš pevně. Ne svázat čelisti k sobě, to ne! Jen zavázat kolem čelisti a bude klid. Nekousne. ;) :-D Chlapi s velkými psy, nesmějte se! Viděli jste někdy dobře našňupnutou čivavku? *haha*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.06.14 15:10

A na co ho potřebuje?

Datum: 17.06.14 15:48

Kříženec kočky a netopýra náhubek nepotřebuje.

Datum: 17.06.14 15:58

ra252, ale no tak! Každý máme jiný vkus, jiné představy a také jiné možnosti. Nemusíme chtít všichni velkého psa!

doplněno 18.06.14 07:03:

ra252, ahááá. Jen jsem si nevšimla, s jakou láskou to píšete. Moje chyba. :-D

Datum: 17.06.14 18:27

Já mám doma dvě nejkrásnější čivavy.

Datum: 17.06.14 19:19

Pro zvídavé, na co potřebuje čivava náhubek: do autobusu. Pravidla jsou nekompromisní, každý pes musí mít náhubek. Zda je to čivava v kabelce nebo pitbul na řetězu je jedno. A jen tak na okraj - považuji to za správné.

Datum: 18.06.14 08:11

Je to blbost - kočka vážící dvakrát tolik nic mít nemusí.

Tak proč by měl tenhle kříženec kočky a netopýra něco mít.

Datum: 18.06.14 15:42

Protože kočka se většinou převáží v přepravce, ještě jsem neviděla kočku, která je převážená na klíně nebo v tašce. Zato psi jsou pokaždé na vodítku, na klíně, v tašce nebo stočení u nohou.

Datum: 19.06.14 20:44

Protože když vezete kočku v autobuse, vezete ji v přepravce. Čivava v přepravce bez náhubku taky nevadí.

Jinak: Když je výjimka pro malé psy, že nemusí mít náhubek, kde je limit, který pes je již na náhubek "dost velký"?

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.