Náhlá změna chování u psa

Od: Datum: 14.06.14 23:04 odpovědí: 2 změna: 15.06.14 14:52

Dobrý večer, prosím o radu, máme 2 pejsky, byli samy venku a volali jsme je domů a ten druhý šel pomalu a dlouho. Od té doby co je doma, tak stojí na místě ocásek mezi nohama a nic nedělá, když zavolám mňam mňam, tak nic. Normálně už čekají a skáčou. A když mu dám něco dobrého před čumák, tak nemá zájem. Takže všechno s radostí snědl ten druhý. Brala jsem ho do rukou a to samé, takový nepřítomný. ...Teď tu leží a nereaguje ani když druhý se snaží s ním hrát. Nevíte čím to může být? Je možné že by se třeba lekl něčeho? Napadá mě i jestli je možné, že by ho někdo přiotrávil, ale podle příznaků, které jsem vyčetla na netu, na to neodpovídá. Opravdu nevím, co s ním, jestli jet na veterinu nebo jestli to bude v pohodě a počká do rána, či se to zlepší. Předem děkuji za jakékoliv rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 14.06.14 23:14

Jo, počká do rána, možná i živý. *wall*
Určitě to nepodceňujte a (aspoň) zavolejte na veterinu, tam Vám spíše poradí, jestli máte vyrazit hned nebo už to nermá cenu. Hlavně moc neváhejte...

doplněno 14.06.14 23:15:

* *zed*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.06.14 14:52

Zavolejte na veterinu. Možná se pejsek něčeho lekl a vyklube se z toho nebo může být nemocný. Každopádně to chce odbornou radu. Raději bych veterináři zavolala než trápit pejska jízdou, a kdyby Vám řekl, že máte s ním přijet, tak víte, že to sice bude pro něj šok, ale zase mu vet pomůže.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.