Psi v bouřce a petardy

Od: Datum: 13.06.14 18:00 odpovědí: 4 změna: 14.06.14 10:08

Dá se nějakým způsobem odnaučit,nebo aspoň zmírnit,aby se pes nebál bouřky a petrd.Žádné léky nezabírají.Moc trpí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.06.14 18:38
avatar

Dobrý den, obávám se, že ne. Můj pejsek také trpěl, zalézal pod almaru, třásl se a slinil.

Ale, všechny bouřky i petardy přežil. Potom vylezl, oklepal se a s pohledem hrdiny se začal "šmajchlovat". A kamarádka měla fenku, která petardy vášnivě sledovala. Bude to o povaze toho pejska. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.06.14 18:48
avatar

Nám se vyplatilo psa vzít dovnitř, aby byl s námi, společnost jej rozptýlí a v 7 letech už se tolik nebojí. U kočky je tomu naopak, tu lidská společnost ještě víc znervózňuje, ta si zaleze a vyleze, až bude v pohodě.

Co tím myslíte, že žádné léky nezabírají? Dal Vám je veterinář a nemají ŽÁDNÝ účinek? Zeptala bych se jej, jestli by bylo možné zvýšit dávkování, třeba Vám dal preventivně menší dávku. Jinak si nedovedu představit, že by vůbec nefungovaly. Naše fena byla trochu jako opilá, trochu jako utlumená, petardy jako by ani nevnímala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.14 19:18

Venku při bouřce nikdy není,žádné rozptylování nezabírá,je jí 8 let.Ona tu bouřku snad slyší až z Německa ,to si ty léky měla brát 1/2 hod.před bouřkou nebo petardou.Jistě,že jsme léky dostali na veterině,Jediné řešení,až bude hluchá,nic neuslyší.že.

Datum: 14.06.14 10:08
avatar

Když do velkého vyhledávacího okna zadáte -pes a petardy- dostanete se do archivu se spoustou diskuzí a rad. ;) Lituji každého, kdo se bouřky bojí. Je to velmi stresující.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.