Moje kočka miluje wasabi!

Od: Datum: 11.06.14 17:05 odpovědí: 10 změna: 14.06.14 22:13

Pomoc, moje kočka miluje wasabi! Kdykoliv ho doma máme, číča líže zelenou pálivou pastu o sto šest a pak ji bolí bříško. Jak ji mám odepřít něco, co ji tolik chutná?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.06.14 17:07

Tak to dejte na nějaké místo, kde se k tomu nedostane.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 11.06.14 18:21

Schovat *zed* Já toho miluju...

Ohodnoceno: 3x

Od: cuca®
Datum: 11.06.14 18:26

Jak ji mam odepřít něco, když ji to chutna?Jednoduše

, nestrkejte ji to pod čumák.Přečtěte si svuj dotaz jeste jednou.Vy mate mít rozum a nedavat ji to.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.06.14 18:29

To je fór, nebo to myslíte vážně?*smich*

Od: olaf71*
Datum: 11.06.14 19:13

to je stejné, jako se zeptat, " můj muž sežere kilo pečeného bůčku a zaleje to deseti pivama. pak skučí, že je přežranej a je i trochu nalitej. jak mu to depřít, když mu to tak chutná"?

Datum: 11.06.14 20:44

Větší blbost jsem neslyšela,teda spíš nečetla.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.06.14 08:03

Můj vnouček miluje chipsy. Co mám dělat, když mu to tak chutná?! *zed* Je to s podivem, ale kočky nemají hodně nervových zakončení, tedy chuťových pohárků na jazyku. Dokoce prý sladkou nerozlišují vůbec. Náš kočičák miluje rajčata, olivy, papriku, kedlubny, meruňky, jahody. Jasně že to miluje, ale nemusí mít všechno. Zvláště pak to, co mu neprospívá. Nemyslím si, že by měl ošklivější život, když by nedostal wasabi. ;)

doplněno 14.06.14 06:47:

Říká se to. Ale nevím nevím, co chybí mému vnoučkovi, když pořád chce ty chipsy. :-D Možná troška hladu?!

doplněno 14.06.14 10:14:

Micinko, někdy zas až tak rozdíl to není. :-D

Ohodnoceno: 1x

Od: jj*
Datum: 12.06.14 21:44

no tak jí ho nechte lízat jen trochu a pak dost.Třeba to obsahuje něco,co potřebuje

Datum: 13.06.14 18:24

No nevím jestli to obsahuje něco, co by potřebovala. *nevi* Možná ji něco chybí, nějaké vitaminy, jinak nevím. *nevi*

doplněno 14.06.14 07:31:

babkazov: Tak ono vnouček a kočka je něco jiného, že?

Od: akitak
Datum: 14.06.14 22:13

Moje rada zní koukněte se na internet co o tom píšou pak se podle toho zařídit nebo také je možno zajít za veterinářem možná by poradil a pro jistotu bych jí to již nedávala :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.