Proč vypadává srst?

Od: Datum: 09.06.14 14:25 odpovědí: 5 změna: 12.06.14 08:12

Zdravím máme 8let.kocoura,vypadne mu vždy trs srsti,není to nějak v kožichu viditelné,co mu chybí,?díky J

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.14 17:02

Kdy jste odčervovali? Čím vyčesáváte? Asi se ptám hloupě, protože ho máte už 8 let a víte a umíte. Ale nedá mi to. Nezměnili jste krmení? Nezačal krmení vyrábět někdo jiný a kvalita se změnila? Pokožku má čistou? Nedrbe se? Není to jen přechod na letní srst?

doplněno 10.06.14 14:51:

Ten multivitamin máte už odzkoušený? Člověk pro své zvířátko dělá různé věci, které pokládá za přínosné, ale které třeba vůbec nejsou ani nutné, ani potřebné.

Ohodnoceno: 0x

Od: agent007
Datum: 10.06.14 09:57

zdravím,odčervený je asi před 2měs.,granule a konzervy střídáme je mlsný,srst má jinak čistou,nedrbe se.vyčesáváme koč.kartáčem.koupila jsem pastu-multivitamín.

Od: ulrich
Datum: 11.06.14 17:06

Zkuste kocourka pomazávat denně vylouhovaným čajem z máty a na večer potírat česnekem. Pomáhá to.

Datum: 11.06.14 20:47

No,chudák kocour,když si pak tu načesnekovanou srst bude chtít olízat.Já bych šla na veterinu,mohla mu začít nějaká nemoc...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.06.14 08:12

Žrádlo nestřídejte. To, že je mlsný, je vaše představa a vaše dílo. Trávení se stále musí přizpůsobovat nové potravě. Dávejte mu stále totéž, stejné granule + stejné kapsičky. Je to pro jeho trávení mnohem bezpečnější. A s pamlsky opatrně. Určitě mu chutná něco, co mu vůbec neprospívá a co je příčinou línání.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.