Hubená kočka- jak přibrat?

Od: Datum: 09.06.14 13:41 odpovědí: 9 změna: 14.06.14 18:28

Ahoj, mám už od narození koččičku. Teď jí může být asi 9 mesíců.. ale je hrozně vyhublá.. dřív byla také ale né tolik jak teď.. krmíme zbytkama masa co zůstane od oběda, někdy konzervu ale granulky jí nejedou.. co dávat aby přibrala? Něco účiného? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.14 13:51

Podle mně je lepší kočka hubená než přetloustlá. Nechal bych to na ní, sama ví nejlíp, kolik toho má sežrat. Na rozdíl ode mně. :-D

Ohodnoceno: 0x

Od: myse®
Datum: 09.06.14 13:54

hlavně je potřeba aby byla odčervená... je?

krmit kvalitními granulemi pro koťata (ne ty co koupíte v supermarketu)

přidávat konzervy, kapsičky nebo to maso, chcete-li. Kolik toho dostává? Kolikrát denně?

Datum: 09.06.14 14:32
Hlavně u koček co chodí ven je pravidelné odčervení hned znát.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.06.14 16:42

Je odčervená?

Od: elda*
Datum: 09.06.14 18:21

Musím koupit a opět odčervit.. možná je to vážně tím..

Od: elda*
Datum: 09.06.14 18:22

Jinak, jak často odčervujete? :)

Datum: 09.06.14 19:32

Pokud ji máte venkovní nebo polovenkovní, tak odčervovat 4 krát do roka. Pokud je domácí, tak 2 krát do roka. ;)

Datum: 09.06.14 18:23

Nám kočka pravidelně na léto "shodí kila", částečně to jsou chlupy, ale hubená je taky - léto, dostatek potravy... příroda ví, proč. Ale jinak ano, zkuste odčervit.

Datum: 14.06.14 18:28

taky naše kočka je vždycky v létě hubená,až moc, a na zimu ztloustne, je z ní hotová koule - asi to tak příroda zařídila, v létě je teplo, tak shodí chlupy i sádlo... :)) jestli je odčervená a vypadá v pohodě, je ok...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.