Chceme chodit s morčetem ven

Od: Datum: 01.06.14 11:23 odpovědí: 7 změna: 08.06.14 14:37

kolik stojí očkování morčete aby bylo chráněno venkovním parazitum a je takový očkování jednorázový nebo je potřeba víc dávek?díky za radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mon*
Datum: 01.06.14 19:09

Žádé očkovaní pro morče není.. Ale dovolte mi otázku, to s tím morčetem chcete chodit po ulici na vodítku? |:D To ne, radši vemte vrch od klece či ohrádku a někde na chráněné místo ho dejte do tý ohrádky, napase se a proběhne a bude spokojené.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.14 08:58

na vodítku ven?samozřejmě že ne takovej magor nejsem,morče máme rok a jednou jsme ho vzali ven at se proběhne a nevim jestli to je náhoda a měl to z venku ale po pár dnech se začal hrozně drbat až si vykousal po celým těle ranky no zašel jsem s ním na veterinu a opravdu mu zjistily parazita,dostal injekci za 250kč a naštěstí to pomohlo no skrátka si myslím že to měl z venku proto se ptám na očkování když žádný neexistuje skusíme ho vzít zase ven uvidíme je pravda že když byl venku byl v blízkosti cizí kočky že by něco chytil od ní?fakt nevim

Od: pb®
Datum: 02.06.14 11:09

Kdysi dávno, to ještě morčata nikdo moc neznal a dost lidí si myslelo, že jde o pejska, jsme měli morčátko Bublinu. Dožila se devíti let, dnes neuvěřitelný věk. S Bublinkou jsem jako malá holka chodící do školky chodila ven. Dala jsem jí na trávník před barák, seděla u ní a ona se tam hodiny pásla. Neutíkala, když už byl čas, dala jsem jí do její přenosky, což byla taková kovová krabice a šly jsme domů. I na borůvky s námi chodila, byla v lese na volno, pásla se na lesní trávě a my okolo ní sbírali borůvky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.14 12:48
avatar

Očkování není, asi ho budeš muset občas odblešit.

Jsme měli morče, které jsme vodili na procházky tím stylem, že jsme jej odnesli do parku a tam ho posadili pod rododendron. Zalezlo pod keř a ani ho nenapadlo někam utíkat. My jsme poseděli v blízké nálevně, poté vzali morče a odnesli domů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.14 13:09
avatar

Ono by ideální bylo, nedávat morčátko na trávu někde na sídlišti. Tam bývá přepejskováno a překočičkováno a bála bych se, že se nakazí z výměšků po nich..

Pamatuji si jednoho klučinu od babičky, který měl takové docela velké morče jménem Monty a to za ním chodilo jako pejsek (bez vodítka) :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janccaanncca
Datum: 03.06.14 15:41

chovam morcata uz 25 let mozna vice a nikdy jsme nemeli problem... jen si ho venku hlidej aby ti nespapalo jed na mysi a krysy, ktere byvaji na sidlistich...venkovni parazity by nemelo dostat :)

morcata jako takova se neockuji :) aspon co vim...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bhkl*
Datum: 08.06.14 14:37

žádné takové očkování pro morčátko neexistuje my s naším morčátkem chodíme ven i bez ohrádky někde na trávu se napást a morčátko je nadmíru spokojené.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.