Korela - první dny doma

Od: Datum: 31.05.14 11:06 odpovědí: 1 změna: 31.05.14 11:23

Dobrý den,

Neví tady náhodou někdo jak dlouho trvá korele adaptace na nové prostředí? Máme jí 3 dny, už si bere pomalu jídlo, prvně to bylo skrz mřížku a teď i v kleci, ale vyjíždí po něm, někdy si vezme normálně.

Začala si prozpěvovat a pískat, občas zapíská to co my. Je ji 5 měsíců. Papá normálně, pije taky. Když dáme ruku do klece abychom vyměnili třeba vodu, celá se třepe.

Jediný problém je, že vyjíždí. Vždycky stihneme uhnout, než by nás kousla..někdy přelétává ze strany na stranu a vyjíždí po ruce..Chápu její trauma z toho, jak ji strčili do krabice, ale jak dlouho to ještě potrvá? :/

Doufám, že si brzy zvykne.

Děkuji za všechny odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 31.05.14 11:23
avatar

Dobrý den, myslím, že to vlastně sama píšete - zatím si na Vás zcela nezvykla. Určitě, až pozná, že ji nehrozí z Vaší strany žádně nebezpečí, tak se zklidní. Zkusil bych na ní mluvit klidným hlasem a nedělat prudké pohyby rukou. A za několik dní to musí být lepší. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.