Obojek Foresto

Od: Datum: 24.05.14 15:28 odpovědí: 3 změna: 25.05.14 08:47
avatar

Zdravím :) Jelikož mám už těch klíšťat dost, tak mám v plánu zakoupit čičině obojek Foresto. Máte s tím někdo zkušenosti, popř. názory? Letošní sezóna klíšťat je opravdu strašná, zkoušela jsem pipety, obojky, ale nic nefungovalo :( A to pes nebo kočka přešli pouze přes trávu :( Děkuji za jakýkoliv příspěvek ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.14 16:50
avatar

Asi se zbytečně plaším, ale viděla jsem kočku, která si zasunula přední nožku za obojek až k rameni, takže ji měla nataženou před sebou ve vykloubeném rameni. A nemohla ji vyndat a nemohla se dostat domů. O kočkách zachycených na větvi, na plotě za obojek. Jsem slyšela také. *plac* Nemá firma Foresto také pipetky? Měly by být se stejně účinnou látkou. Každá firma vyrábí několik účinných věcí. Spreje, pipetky, obojky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.14 17:01
avatar

Foresto je bezpečnostní obojek, jak se kočka náhodou zavěsí na větvi, tak se obojek povolí a kočka bude osvobozená ;) Jinak moje kočka nosí obojek a nikdy si nohu nevykloubila, protože ji za obojek zasunuji 2 prsty, aby to měla tak akorát (ani moc volné a ani, aby ji to nějak dusilo) ;)

Datum: 25.05.14 08:47
avatar

přesně tak - naše kočka taky nosí obojky, už 4 roky, chodí i do přírody - a nikdy neměla problém...

doplněno 25.05.14 08:49:

jinak k té účinnosti - také by mě zajímaly vaše zkušenosti... sousedka má Foresto na pejskovi a prý žádné klíště zatím neměl...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.