Které ryby k bojovnici pestré?

Od: Datum: 19.05.14 19:03 odpovědí: 4 změna: 20.05.14 12:56

Dobrý den chtěla bych si pořídit bojovnici pestrou a k ní i další rybičky četla jsem že je to možné ale nevím jaké druhy jsou pro ni vhodné. Děkuji vám.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.14 19:15

Dobrý den.

Radil bych žádné společné rybičky k Bojovnici pestré.Ani sameček s ní nemůže být ,šlo by mu o život.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ria®
Datum: 19.05.14 19:21
avatar

Pokud máte větší akvárium, je možné jakékoliv přiměřeně velké, já s nima chovala tetry, parmičky, ancíky, mollyny - úplně bez problému. Betty se drží hlavně u hladiny v rostlinách, občas se po někom ohnaly, ale naštěstí jsou dost pomalé, tak neměly šanci ublížit, když ale ryba nemá dost prostoru utéct, umí betta i daleko větší rybu pěkně zmasakrovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.14 21:25

Pokud máte samečku tak ta se snese s většinou rybiček, ale se samečkem je to horší. Jelikož on často rybky sní. No nevím, ale jestli si plánujete koupit k samečkovi nějakou rybičku, pak riskujete život těch rybiček a s tím musíte počítat. Proto by se měl sameček bojovnice pestré chovat odděleně od ostatních rybiček. (Je schopen sníst i sám sobě ploutve). No a jak je od sebe rozeznat? Samečka je nevýrazná a malá. Sameček je barevný, má krásné ploutve a je o něco větší než samečka. Takových příspěvků už je tady celkem spousty, takže se když tak ještě někam koukněte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.14 12:56
avatar

Bojovnice je v podstatě klidná ryba. Je bojovná jen na svůj druh. Volila bych ryby z Asie - razbory klínoskvrnné, dania pruhované, ale je důležité, jak velké máte akvárium.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.