Co smrdí psovi

Od: Datum: 09.05.14 21:06 odpovědí: 6 změna: 31.05.14 15:47

Ahoj. Mam pulročního pejska a je veku u baráku. Ma tam ruzne hračky a balonky a kosadla..ale začal mi okusovat uz druhou zastěrku na autě..Poradte čim pak bych to namazal aby pes to obchazel obloukem. Co psoví srdí a nenavidí, Vím ze je to mladý pes.a v takovém věku je to normálni ze radi koušou a okusují,ale zrovna zeby mi kousal do auta!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.14 22:12

Nevím, jestli něco takového existuje. Pes klidně sežere i pepř a potom se poblije nebo třeba hov*o jiného psa. Oboje jsem viděl na vlastní oči. Jedině asi omotat ostnatým drátem nebo drátkem do kterého se pustí sice vysoké napětí, ale s bezpečnými ampéry, aby to jen trochu koplo. Snad je dost chytrý na to, aby si to zapamatoval. Nebo auto strkat do garáže / nějaké ohrádky.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.05.14 22:34

No nám pes okusoval pergolu a tak nám dal myslivec trochu takové pasty, kterou mažou v lese stromy proti okusu. Namazali jsme to a byl pokoj.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.05.14 00:27
Moznosti je vice. Bud se zkuste stavit nekde ve zverimexu koupit sprej ktery pejskum neprijemne smrdi.. nebo to natrit treba wasabi pastou... myslim ze po wasabi si to pejsek zapamatuje... dale se doporucuje koupit pejskovi hracku se stejnym nebo co nejvice podobnym materialem kterou mu date a sni se snad vyblbne... jen ne nejakou starou zasterku... mohl by si to spojit ze zasterky muze kousat a to by vam jiste radost neudelalo... snad rady pomuzou..

Datum: 10.05.14 12:52

Můj pes žere kočičí zvratky a bobky :-D Podívejte se na nějaký e-shop pro chovatele jestli tam nemaj nějaký sprej proti kousání. Našla jsem něco takového, snad Vám to pomůže: http://www.happypet.cz/pro-ps…ani-nabytku-a-predmetu-125ml/ a tohle: http://www.happypet.cz/pro-ps…/1156-trixie-repellent-500ml/

Datum: 10.05.14 19:03

Se stejným probléem jsem se setkal u svého psa. Je to středoasijský pastevecký. Teď je již klid, jsou mu dva roky, ale když byl mladší okousal mi na několika autech registrační značky, zásuvku u tažného zařízení a několik směrovek na autě. Zkoušel jsem všechno i spreje k tomu účelu prodávané, ale nepomohlo nic. Nejhorší bylo, když okousal trochu kokosovou rohožku. Tak jsem si řekl počkej potvoro a posypal jsem jí pepřem. Druhý den byla roztrhaná na kusy. Kamarádovi okusoval jeho středoasijat dřevěný plaňky u plotu. Posypal je pepřem a druhý den byl bez plotu.

Jinak auta je lákají, protože smrdí (nebo voní?), stačí přejet nějakou mršinu, která na cestě leží už týden a psi to poznají.

Datum: 31.05.14 15:47

Náš pes nenáviděl vůni různých intimsprejů. Měl ošklivého koníčka - vyválel se občas s gustem v tom nejhorším sajrajtu - lejno, chcíplá ryba na břehu, přejetý rozložený zajíc v příkopě, no prostě hnus. *blee*

Potom jsem ho koupala s gumovými rukavoicemi třeba 3 x. Když to bylo pořád cítit, vzala jsem v koupelně vůni, která mi přišla pod ruku a za trest jsem ho navoněla. Tyto vůně neměl rád, krčil nos a dělal na mě zuby. Ne, že by chtěl kousat, ale dával najevo, že je mu to nepříjemné.

Jenže uběhly 2 měsíce a vyválel se znovu a v něčem ještě horším, než předtím.

Zkuste tu zástěrku navonět.

Kamarádovi překousal bígl kabely k počítači. Majitel měl právě čerstvě sklizené feferonky, těmi nové kabely namazal. Pes si šel zase kousnout, začal kýchat, kašlat, v očích slzy. Už nikdy si těch kabelů od té doby nevšiml. Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.