Vhodne material pro křečka

Od: Datum: 24.04.14 14:08 odpovědí: 2 změna: 28.04.14 16:49

Chci vyrobit terarko pro křečka a uvažoval jsem nad skalkou, ale v navodech se píše o montážní peně pokryté lepidlem na dlaždice, což zní celkem jedovatě a nevím zdali je to pro hlodavce možné. Také by mě zajímalo jestli OSB desky jsou pro křečka dobrá volba a nenasáknou močí. Z jakých materiálů bych měl terarium postavit když nechci jen skleněné? Dekuji za odpověď.

PS: Pokud znate stranky, kde jsou navody a rady ohledně teto vyroby budu rad za tip.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 25.04.14 23:24

Možná by to šlo stejně, jako se dělají pozadí do akvária - z tlustého polystyrenu si vvytvaruješ terén, nabarvíš, necháš zaschnout a přetřeš epoxidovou pryskyřicí (dobře si přečíst postup) - dát více vrtev ze všech stran a poslední třeba posypat pískem, nebo malýma kulatýma kamínkama. Při styku s akvarijní vodou to zůstává pevné a naprosto nezávadné, tak pro křečka určitě taky, otázka je, jak moc do toho bude hlodat :), ale mělo by to vydržet.

http://terrarium.wbs.cz/sep07/Snimek_016_original.jpg

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.04.14 16:49

Podle mně to křeček rozkouše.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.