Intercanis Brno

Od: Datum: 20.04.14 20:13 odpovědí: 4 změna: 22.04.14 20:48

Ahoj, mám 3 letého pejska jezevčíka drsnosrstého. 19.4. jsme ted vzorně absolvovali jarní svod, je plnuchrupý pěkný atd. :)
Ještě nebyl na výstavě a já bych ho chtěla přihlásit - na INTERCANIS (Brno). Myslíte si že je to dobrý nápad a ještě jaká je cena? Děkuji moc.! :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bonbonka
Datum: 20.04.14 21:24

Proč by to neměl být dobrý nápad? Určitě bych to zkusila :) Jinak co sm teď našla v propozicích (snad koukám na ty správné) tak je to: 1. uzávěrka - 800,--
2.uzávěrka - 900,--
3. uzávěrka - 1000,--
Zde je info: http://www.intercanis.cz/propozice/14ipropoziceCZ.pdf (druhá strana, levo dole)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hankadvorakova
Datum: 20.04.14 22:03

Děkuji :)

Datum: 22.04.14 16:58
avatar

Hanko, Brno, to je mezinárodní, špičková výstava v Evropě. Nejprestižnější, nej nej v republice. Už jste se byla na nějakou výstavu alespoň podívat? Víte, jak se má pejsek prezentovat? Jak ho máte vodit? Na této výstavě bývají pejsci, které vodí nejen jejich majitelé, ale i profesionální pečovatelé, kteří nic jiného nedělají, jen pejska pulírují a na výstavu připravují, naučí je jak mají chodit, běhat, stát, co mají dělat s hlavou i ocáskem, protože to je veliký kšeft. Jestli odvahu seberete, zajděte se alespoň kouknout, jak má vypadat předvádění psa. Nechci vás odrazovat, to vůbec, jen vám chci říci, že se musíte připravit. A to velice dobře. ;) Nejlépe tak, že budete absolvovat městskou, oblastní, krajovou, malou mezinárodní, klubovou výstavu. Letos se do Brna zajeďtete kouknout a příští rok se svým pejskem nastoupíte a získáte titul. A nám tady o tom napíšete a dáte fotky. A my vám budeme gratulovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bohemica*
Datum: 22.04.14 20:48

Zkuste se napřed přihlásit na nějakou menší výstavu, v Brně bude obrovská konkurence a jak vystavovatelé tak i psi budou perfektně připraveni i předvedeni. Není to tak jednoduché! Jezevčíka musíte předem upravit (poraďte se s chovatelem) většinou se částečně drsňáci trimují, musí se naučit "předvádět" a nesmí propadnou nervozitě .

Na uchovnění budete potřebovat i výstavu , ale ne hned mezinárodku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.