Jak efektivně bojovat proti kočkám

Od: Datum: 13.04.14 09:46 odpovědí: 8 změna: 08.05.14 22:04

Zdravím,

mám problém s kočkami. Bydlím v rodinném domku se zahradou, máme psa, který spí doma. Venku parkuji auto i motorku pod plachtou. Přes noc mi kočky z okolí pomočí jak auto, tak plachtu na motorku, pes to pak líže a kdo to má čuchat a sahat na to...

Máte někdo nějakou radu, jak s tímto efektivně bojovat? Bohužel nemůžu celé noci číhat s poplašňákem či vzduchovkou, takže prosím něco lepšího ;)

Díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 13.04.14 10:07

Uz nevim kde jse to cetl (mozna tady na poradne), zkus zelvu

.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.04.14 10:08

Něco malého ze zdejšího archivu #jak+na+kočky *zed* *zed* *zed* Marnost, marnost, nic než marnost. Nepomůže ani svěcena voda, ani věda a technika. *plac*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.04.14 11:52

pořiďte si vlastního kocoura. Jestli to bude pořádný drsňák, pak si zjedná respekt a revír si uhlídá sám. Ostatní kocouři se u vás raději ani neukážou.

Datum: 14.04.14 07:14

Máme kocoura a kočky k nám chodí pořád.

Pro zadavatele: jedině pes, pochopitelně venku. Jinak není žádná šance.

Datum: 15.04.14 11:58

Já bych se zeptala proč to kočky dělají. U nás skoro na vsi je asi miliarda koček, ale nikdy jsem neviděla cizí kočku u nás na pozemku. Máme 2 psy a 2 kočky. Taky chodí na noc domů. To je něco vábí? Proč k někomu jdou a k někomu ne? Jinak čím víc je uvedené počůrané tím je to lákavější přeznačkovat. Co plachtu umýt savem a kola či spodek auta postříkat rozprašovačem s ředěným savem?

Ohodnoceno: 0x

Od: kejki
Datum: 17.04.14 22:34

Savo kočky nijek zvlášť neodpuzuje, igelit a plachty z plastů je neodolatelně lákají ke značkování.

Datum: 21.04.14 10:30
Poradím sklopec na kunu co den to jedna vevnitř trosku ji pak pokropíš vodou a pustíš ven ,
už se neukaze

Od: smurinka
Datum: 08.05.14 22:04

Nikdy jsem nepochopila lidi co mají rádi psy a ostatní zvířata jsou pro ně paraziti! Nebojujte proti kočkám, nechte je být na pokoji. Nebo nechte psa venku, to je aspoň přirozená cesta jak se jich zbavit!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.