Proč andulka?

Od: Datum: 06.04.14 10:47 odpovědí: 11 změna: 25.08.14 19:16

no já si myslím že byto bylo hračkami protože jsem četla že si andulky vyškubávají peří (když nemají hračky ) ale jinak nevím čím byto mohlo být. a takéjsem měla dvě ochočené andulky první byl fred měli jsme ho 1 rok a ten druhý rok nám ulětel. ale to nebylo všechno, koupili jsme si pak už jinou andulku oskarku. ale nakonec se fred našel měli jsme je 2 roky

ale pak nám ulěteli protože je kočka otevřela když byli venku a mám jeden dotaz: ta oskarka klepala nožičkou ale proč?

děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.04.14 10:53

Dobrý den, no, je to zajímavé čtení. Dotaz je tedy, proč andulka klepala nožičkou? A to klepala o něco nebo spíše měla nějaké škubání nožičky? Zkuste to upřesnit. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Od: bbbb
Datum: 06.04.14 11:17

Bohužel i andulky můžou chytit parazity ,pak jsou neklidné protřepávají nožičky mebo můžou mít průjem atd atd...

Ohodnoceno: 0x

Od: kristynkaj
Datum: 16.06.14 18:45

no upřesnila bych to tak že jakoby škubala jak se to myslí? že si klovala do nožičky nebo že sní klebala a měla nějáké boláky a tak? moc dobře nechápu so tím myslíš jsou totiž 2 možnosti :D

Datum: 16.06.14 18:50

byly to dobré andulky máte také andulky? tento příbeh je trochu veselý trochu smutný ale dobré andulky to přitom byly! ted mám andulky v bytě ve voliéře ale ochočené nejsou doma mám zebřičky.

Datum: 15.07.14 13:23

takhle vypadá oskarka:

Od: kladivko
Datum: 15.07.14 17:13
Dobrý den. Oskarka je každopádně sameček.

Datum: 15.07.14 17:09

Naše andulka klepe nožičkou asi 5 hodin denně, a to přímo do zvonečku, který má umístěný nad bidýlkem v úrovni hlavy. Je to takový malý Quasimodo Přitom imituje zvuk rolničky, kterou má na svojí prolézačce mimo klec a kterou okamžitě po vypuštění z klece čapne pod křídlo a nekompromisně zprzní. Potom už jen sedí a vyznává jí lásku : "Milááááčku...pusinku...sexíííček...sundej porprrrrdu...ukaž kozičky...courrro...máš prrrrdel...co čumíííš...kecáááášš...sorrrry...tě zabiju srrrráči...trrrhni si..." a spoustu dalších zamilovaných průpovídek *smich*

Datum: 10.08.14 10:14

:D oskarka a fred měli jenom v kleci zrcátko a zvoneček ale nemluvili mluvily jenom andulsky. obrazky:

Datum: 10.08.14 11:32

Sonnyboj, fakt? Úžasné *sok* *smich* *haha*

doplněno 11.08.14 07:55:

Usměvavý a úsměvný pták. ;)

Datum: 10.08.14 12:56

No jo, těď ještě přidal do repertoáru: "Zzzlatíííčko", "Dobrý den", "Possser se", "Kačeno nech mě!" ( to odposlouchal od věčně se škorpících dětí ), taky začal kuckat, napodobuje skřehotání žáby podle hračky a kulometnou palbu včetně hvízdání kulek. Taky podle hračky.

Datum: 25.08.14 19:16

hezky samecek ale je sprostej

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.