Kastrovat kocku? ano/nie

Od: Datum: 24.03.14 08:51 odpovědí: 5 změna: 24.03.14 12:46

zdravim,

mame kocku v byte, ma 1 rok a v poslednej dobe sme si vsimli ze to na nu pride a mnauka, narieka v podstate bezdovodne... do kontaktu s inymi zvieratami neprichadza takze mi osobne pride zbytocne kastrovat ale to nariekanie mi pride obcas dost otravne... co myslite?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.03.14 08:58

Máte moc krásnou kočičku Určitě ji vykastrovat nechejte, jestliže jste si jistí, že nechcete koťata. Mrouskání, to bývá hrozná záležitost i pro kočku i pro lidi. Nehledě ke zdravotním problémům. Falešné březí a zvýšený výskyt rakoviny. Ženské hormony, to je to, co rakovinu spouští. ;) Kočka se mrouská velice nepravidelně, klidně 2x do měsíce. Čím vyšší hladina hormonů, tím častější mrouskání. Vykastrováním se tohle všechno zruší. Kočka bude klidnější, mazlivější.

Ohodnoceno: 3x

Od: opisko
Datum: 24.03.14 09:30

dakujem

prave sme sa objedanali u naseho zverolekara... chcel som ju usetrit rezania ale asi to bude lepsie :)

este prilozim jednu foto ked jej drbe :D

Datum: 24.03.14 10:43

Krása! Paráda až na půdu! *palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.03.14 11:47

Krasavice!A když je naježená.je ještě hezčíTo se divím,že se vám ještě nemrouskala,to by jste nepřehlédla.Ta moje potvora měla první mrouskání už v půl roce a nevyspala jsem se týden já ani sousedi.Divím se,že mohla řvát bez přestávky pořád,válela sudy,hubla,nejedla...Bylo to hrozný.Tak určitě kastrovat...

Ohodnoceno: 1x

Od: pb®
Datum: 24.03.14 12:46

Určitě vykastrovat. S říjnou kočkou se nedá doma delší dobu existovat, navíc kočky díky tomu, že mají vyprovokovanou ovulaci, trpí po častých říjích bez nakrytí na cysty na vaječnících a také na zánět dělohy, ten je může i ohrožovat na životě.

Ohodnoceno: 3x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.