Kočičí chřipka

Od: Datum: 17.03.14 19:00 odpovědí: 10 změna: 26.03.14 21:32

Dobrý den, měli jsme kočičku, která před týdnem umřela na kočičí chřipku. Hned poté, co chudinka zemřela, se u její dcery ( rok a půl stará kočka) také tato nemoc objevila. Zničeho nic, ze dne na den. Má hrozně zalepená očka, plný nos, který začal krvácet. Nejí, jen pouze trochu pije, sotva chodí. Položilo ji to opravdu ze dne na den. Jak jí mohu pomoci, když jí rodiče nemohou z finančních důvodů pomoci? Opravdu ty peníze doma nejsou. Snažíme se do ní s mamkou dostat stříkačkou Penicilin, ale zvrací. Prosím a jakoukoli pomoc :( Vkládám fotku jak vypadala před týdnem a jak teď :(Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.03.14 19:16
avatar

Pokud kočce neposkytnete veterinární péči, zemře stejně jako předchozí kočka, Co jiného očekáváte za výsledek? Tím vaším penicilinem to spíš ještě urcyhlíte (což je v tomhle případě asi dobře).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.14 19:23
avatar
A co chcete poradit? Tohle bez veterináře vážně nepujde! Kočičce jde o život.
Pokud nemáte peníze na léčbu, už si prosím nikdy žádné zvíře nepořizujte :(
Takové krásné zvíře to bylo :(
doplněno 17.03.14 19:47: Nezlobte se, to není odsuzování. To je doporučení a má rada pro příště. Když nemáte peníze na veterináře, je nezodpovědné pořídit si další zvíře.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: shara*
Datum: 17.03.14 19:31

Měli jsme několik zvířat, která se u nás měla dobře, všechna zemřela stářím, nebo je uspal veterinář, ale pardon, že naše rodina není zazobaná a momentálně na to prostě nemáme. Chtěla jsem jen radu, ne odsuzování.

Od: erikretr*
Datum: 17.03.14 19:26

souhlasím naprosto tady s kolegy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 17.03.14 19:43
Pokud nemáte peníze, tak alespoň zaplaťte myslivci za náboj, ať ukončí její trápení. A pro příště kočku nechte očkovat. K chovu každého zvířete je třeba mít nějakou zálohu peněz na veterináře, alespoň pár stovek na utrácení.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.03.14 20:17
avatar

shara, to není o - jak jste to označila vy - o zazobanosti, to je o zodpovědnosti... já mít takovou krásnou kočičku, a mít ji takhle nemocnou, tak si ty peníze prostě nějak opatřím - např. půjčím, rozhodně sem nebudu psát nesmyslné dotazy - co čekáte, že vám tady někdo poradí? chudák kočička...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.03.14 20:29
avatar

Ano,souhlasím s mindou,požádejte o pomoc,třeba i veterináře,nevěřím,že ji ponecháte trpět...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.14 22:28

To si nemůžete půjčit od babičky, dědy, tety, sestřenice, od kamarádek, táta v práci nebo v hospodě? Já si myslím že vám je to docela jedno. Nebo od každého nějakou stovku a dáte to dohromady. Nebo něco prodejte, máš naušnice? Má máma zlatý řetízek? Máš mobil? Asi máš počítač. Tak si půjčte a pak ho prodej. Možností je mraky, ale ono se musí chtít... Je mi z tebe smutno. Mě se toto stát tak vezmu všechno zlato, mobil, notebook a letim do první zastavárny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.03.14 08:19
avatar

Udělalo se mi úplně špatně když tady čtu,že jste do ní cpali PENICILIN?Chcete jí zničit játra?To jí bude jenom hůř,kočka potřebuje okamžitě antibiotika a jestli vás to bude stát i s veterinářem cca 300-350kč,tak mi neříkejte,že nejste schopni tohle dát dohromady!Kočka potřebuje kapky do očíček,antibiotika alespoň Noroclav- ten není tak drahý!jinak koupit v pékarně sirup na podporu imunity IMUNOGLUKAN.Ale jestli kočička kvůli tomu ,že nemáte peníze nebyla ani očkovaná,tak je možné,že zemře i na "blbou"chřipku,protože vám asi bylo líto dát 350kč za očkování proti těmto nemocem!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kejki
Datum: 26.03.14 21:32

Tak jak to s chudinkou dopadlo?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.