Antiparazitní obojky vs spot on

Od: Datum: 01.03.14 17:11 odpovědí: 5 změna: 04.03.14 13:25

Dobrý den, mám 4 měsíční fenku JRT a chtěla bych se zeptat odkdy je potřeba používat antiparazitika? A jakou značku? Obojek nebo spot on? Pokud obojek, potřebuju nějaký, který nesmrdí a nevadí když na něj šáhnu,voděodolný, mám malou ségru a štěně semnou spí v posteli. *hi* Máte zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.14 17:39

Zde bych asi volil některý z antiparazitních šamponů. Kontakt s obojkem je trvale pro citlivějšího člověka nevhodný, u spotu také, ale po omezenou dobu. Ošetření kvalitním šamponem vydrží šest až osm týdnů, spot čtyři až pět, obojek je individuální a zrovna jorci ho nijak moc nesnášejí... To je můj názor.

doplněno 01.03.14 18:13:

Omlouvám se za svou nepozornost. Ale to nevadí. doporučil bych mnou vyzkoušený RIVAL - antiparazitální šampon pro psy. Budete určitě spokojeni.

Ohodnoceno: 0x

Od: susenka*
Datum: 01.03.14 17:58

Nemám jorkšíra, ale Jack russell teriéra. A jaký šampon?

Od: nutt®
Datum: 03.03.14 23:57
Dobrý den,
používám obojek scalibor a jsem naprosto spokojen. Jeden stačí na celou sezónu. Nesmrdí, vodě odolný.
.
Hezký den NutT

Datum: 04.03.14 12:43

Dobrý antiparazitní obojek je Kiltix od fy Bayer. Prodává se ve třechh velikostech, je omyvatelný, je dražší, ale drží celou sezónu. Jsems nim spokojen.

Od: tynkavon*
Datum: 04.03.14 13:25

Já mám maltézského psíka. Koupila jsem mu antiparazitní obojek, a on na něj chudáček reagoval hroznou krvavou vyrážkou kolem celého krčku. Nevím, který to byl, ale doufám, že kvalitní, protože byl od veterináře. Tak teď dáváme pravidelně spot on Frontline pro malé pejsky, a klíšťata i blešky jsme ještě neměli

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.