Ancistrus - jaká nemoc

Od: Datum: 14.02.14 07:23 odpovědí: 4 změna: 15.02.14 21:19

Ahoj, nevíte co to má za nemoc ten ancistrus? http://rybicky.net/k/forum/400541.jpg Má to zatím jen jeden, mám ho dát pryč od ostatních? Co byste poradili jako léčbu? Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.14 07:56
Ihned izolovat. Asi vodnatelnost. Neléčila bych. Těžko se léčí a při ceně rybičky... Do karantény - dát do vody sůl a uvidíte jestli to zvládne nebo ne.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.14 17:59

Ahoj, děkuju za radu a nevíš jestli tato virová nemoc je přenosná i na lidi?

Od: maia
Datum: 15.02.14 19:48

bude to vodnatelnost, je to spíš konec u rybek, které jsou náchylnější na kvalitu vody, Vy si samozřejmě dobře umyjte ruce po každé manipulaci s vodou v akváriu, ale ničeho závažnějšího se nebojte. To se jednou za čas objeví skoro v každém akvárium, pokud se to neoběví u více rybek, neřešila bych to..

Ancík to má ale už spočíané, dala bych jí do karantény a nechala dožít, neměla bych na to jí utratit :(

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.02.14 21:19

Já v tom akvariu mám ještě čichavce a pár živorodek, je mi divný že jim nic není, ty ancistrusy přežili vždycky všechno, ale je dost možný, že tento kousek co to má tak že je hodně starý.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.