Zlomená špička na špičáku

Od: Datum: 13.02.14 10:57 odpovědí: 2 změna: 13.02.14 14:33

Co dělat se štěnětem, které má ulomenou špičku na špičáku a brání se, když mu chci otevřít tlamku? Zkouším nejdřív doteky na tlamu a pochvalu a pak dál, ae kouše mě, jsou mu tři měsíce a týden. Mám jít k veterináři aby zub vytrhl?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 13.02.14 13:24

Někdy zlomená špička nevadí. Situace je vždy individuální. Zajdete k veterináři. Budete mít jistotu co a jak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.02.14 14:33
avatar

Není třeba jít na veterinu. Je to mlíčňák a ten stejně vypadne. Pejska učte, že si musí nechat nakouknout do huby. V budoucnu bude potřeba mu v hubě něco zkontrolovat, vytáhnout z ní něco, co není k snědku, případně co ho zranilo. Do huby mu může nakukovat pán, ne všichni, kdo jdou okolo ;)

doplněno 15.02.14 07:07:

Do huby se dá nakouknout tak, že se položí ruka pod bradu, palec z jedné strany a prostředníček z protější strany se zazdola, mírným tlakem strčí za špičáky do huby. Dlaň udržuje hlavičku v klidu. Je to snadné. ;) Ale žádné váhání. Najít si slovo a při téhle manipulaci vždycky použít. Já používám Zuby! Ukaž zuby!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.