Nakrytí feny-Spěchá!

Od: Datum: 12.02.14 13:22 odpovědí: 4 změna: 12.02.14 15:54

Dobrý den,

přijeli jsme za psem s naší BOC fenkou. Všechno bylo v pořádku, hráli si, pak fenka hodila ocas na stranu, prohla se a čekala, ale jakmile na ní pes vyskočil ohnala se po něm, to se opakovalo, pak zase, nastavila se a pak zjistila, že si chce spíš hrát. Od veterináře máme přesně zjištěno, že se má nakrýt tyto dny. Potom jsme jí přidrželi, pes na ní vyskočil, ale "nedosáhne" na ní.

Nevíte jak psovi pomoci?

Za odpovědi děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.02.14 13:36
avatar

Nepomáhat! Nechte nevěstu u ženicha na dva tři dny a budete mít spolehlivě vystaráno. Veškeré neobvyklé okolnosti psiska znervozňují, což se pak projeví neúspěchem. Pokud budou mít klid, určitě si velmi brzy poradí. Mám BOC fenu a vím, co říkám. Je to má zkušenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: amalinka
Datum: 12.02.14 13:43

Tak to je nádhera, tan aše je té Vaší hodně podobná. Necháme je tedy samotné na zahradě a počkáme, oba kryjí poprvé, tak snad se to povede. Když tak máme ještě jako pojistku krycího veterána. :)

Datum: 12.02.14 14:00
avatar

Dobrý den, jestli se nikdy neviděli, tak se teprve seznamují. Nové prostředí, nový kamarád. Chuť by byla, ale ještě není ten správný čas. Ono se to podaří, příjdou na to. Nechte je, ať si hrají, ať si to užijí. Je to moc hezké, jak spolu laškují, olizují si ouška, takový námluvy. Viděla jsem video z ciziny chovatele buldočka- boxer nebo co to bylo, již si rasu nepamatuji, jak pomáhá při připouštění. Sedl si na zem, nohy mírně roztažené. Dal si na jednu nohu osušku a fenu položil na koleno. Vlastně ji nabídl psovi, hladil ji a ona nemohla utéci. Pes měl jednodušší práci. Zřejmě věděl co dělá, /ten pán/, bylo vidět, že s tím má zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.02.14 15:54
avatar

Psa jeho pán nadzvedne a nasměruje tak, že ho přes ocas podepře pod zadkem a nasměruje. Pak kapku přitlačí a je to. ;)

Paní čubinky si hlídá svou fenečku, přidrží ji a nedovolí tanečky, když budou svázání. Aby si pes neublížil. Může to trvat dlouho a oba se většinou zlidní, pak se mohou pustit.

doplněno 12.02.14 15:55:

. . . většinou zklidní.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.