Pes nás nepoznává!

Od: Datum: 11.02.14 07:55 odpovědí: 12 změna: 12.02.14 12:35

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste někdy neměli něco podobného se psem.. Začalo mu to včera ráno, přišla jsem za ním a on mě očichával a koukal na mě jako kdyby nevěděl kdo jsem ani na své jméno neslyší, nepoznává nikoho, když se ho dotkneme tak vrčí, ale asi tak za 30 minut je zase v pohodě, směje se, poznává nás, slyší na jméno, ale pak se mu to stane zase.. Nevím o ničem co by se mu mohlo stát, četla jsem že se to děje u epilepsie, otravy nebo vztekliny, ale nemá žádné příznaky, moc děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.14 08:15

Jaká je to rasa? Jak je starý? Vidí dobře?

Ohodnoceno: 0x

Od: boby*
Datum: 11.02.14 08:53

Je to špic, je mu 9 let, a nevím jestli vidí, ale myslím že jo, normálně reaguje.

Datum: 11.02.14 08:31

A co tak radši zavolat veterináři? Kdyby se to stalo mě, tak to už dávno udělám. *nevi* Jinak vážně nevím co se to s ním děje...

Ohodnoceno: 2x

Od: wamp®
Datum: 11.02.14 08:42
Pokud neni hodne stary,coz by byl rekneme normalni stav,tak bude mit evidentne epilepsii.Priznaky tomu odpovidaji.Veterinar Vam napise leky,ktere by toto mely zmirnit.Ovsem,trosku vic bude pospavat,jinak to smrtelne neni,nebojte*hej*

Datum: 11.02.14 08:56

nevím je mu 9 a stalo se mu to opravdu z ničeho nic, ale u epilepsie by musel mít nějaké záchvaty nebo pěnu u pusy, jsme většinu času s ním, nic takového jsme nepozorovali

Datum: 11.02.14 08:52

Tenhle článek by Vás mohl zajímat *jasne* Ať je pejsek co nejdříve v pohodě. Co to máte vlastně za rasu? *hi*

Datum: 11.02.14 08:59

Děkuji, už jsem toto četla a je to špic, odpoledne zavolám veterináře, už se na to nemohu dívat, teď ráno jsem s ním šla ven a poprvé v životě jsem se ho bála, koukal na mě, jak kdyby jsme se viděli poprvé.

Od: maia
Datum: 11.02.14 09:09

To nám přensně dělá pejsek po epileptickém záchvatu - ty můžou být různě silné, ani si toho nemusíte všimnout, náš je má teda festovní. Po záchvatu na mě kouká jako z jara, štěká a někdy přede mnou i utíká.Pokud to má častěji, jak jednou za měsíc, bude o chtít léky - ale nejdřív určitě veta.

Datum: 11.02.14 09:13

Achjo, dobře děkuji.. určitě zavolám veterináře :(

Od: maia
Datum: 11.02.14 16:57

nerada bych zase strašila, náš se už krásně naučil rozpoznat, když to na něj jde, vynutí si jít ven, vyvenčí se, vyzvrací se a zase rychle domů na postel, aby prožil záchvat v měkoučku, pak je chvíli dezorientovaný, doslova úplně měkoučký, padá, nikoho nepoznává ( jedná se o labradora), a po pár minutách je zase jako rybička.. Ze začátku to bylo mnohem, mnohem horší, naštěstí si drží 1 záchvat za 2-3 měsíce (ťuk ťuk) Držím palce

Datum: 12.02.14 10:50

Boby, prosím vás, až zjistíte, co se stalo, napište. Můžeme se s tímto setkat všichni a je dobře vědět.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.02.14 12:35

Souhlasím ;)

doplněno 12.02.14 12:37:

A nemusí to být pouze u psů, ale i např. u koček nebo i u jiných domácích zvířat. *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.