Jsem hrozně netrpělivá

Od: Datum: 04.02.14 19:06 odpovědí: 6 změna: 05.02.14 19:20

Ve středu 5.2. jsem měla dostat zakrslého králíčka měl mi dojít do jednoho zverimexu (museli jsme si ho objednat).Ale dnes ta prodavačka volala mámě že to bude až příští týden... :(

Hrozně jsem se těšila a dělalo mi problém vydržet 4 dny od té doby co jsem si ho objednala... :( když mi máma řekla že to bude až za týden tak jsem se hystericky rozbrečela (a to mi je 11) Nevím co se to se mnou děje ale je mi to strašně líto a dnes celý den bulím ... :(

Nevím jak to ten týden přežiju - co budu dělat a tak...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.14 19:09

Neboj, dočkáš se ! V životě také není všechno hned, musíš si zvyknout.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.02.14 19:26

Tak mu "piplej" pelíšek. Všechno nachystej, uprav, připrav aby měl vše ťuťu ňuňu a bude to lepší.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.02.14 20:27

Děkuji za všechny odpovědi :)

Od: laik
Datum: 04.02.14 22:33

Na kralicka jsi se nekolikdni tesila, tak je pochopitelne, ze jsi smutna, ze jeste neprijel. Tyden ale utece jako nic a pak uz budes mit kralicka doma. Ted je jeste asi u jeho maminky a urcite tam nestrada. Tak mu priprav doma pelisek a nejake dobrotky, at se mu to u tebe take libi.

Nez kralicek dorazi k vam domu, tak si mezitim muzes precist stranky o kraliccich: Kralici.cz a Kralikar.cz.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.02.14 07:46

Máš už úplně všechno pro něho připravené? Záchůdek máš? Dřevěné peletky vyjdou mnohem levněji, když je koupíte jako topivo, než ve zverimexu jako stelivo. A jsou úplně stejné.Řekni to mamince. Piliny rozhodně ne! ;) Víš, protože sis přečetla, co malý králíček ještě nesmí jíst? A co by jíst měl? Víš to nebo tohle všechno necháváš na mamince? Až ho budeš mít, dej fotku. Teď ještě studuj, co může a co ne a co by měl. A vydrž!

Retrokrálíček mých vnoučků:

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.02.14 19:20

Ten králíček je moc krásný! :)

Snažím se studovat co to jen jde!(aby se měl králíček dobře)

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.