Granule Fitmin

Od: Datum: 02.02.14 14:20 odpovědí: 3 změna: 03.02.14 15:12
Zdravím,vybrala jsem na netu granule Fitmin,dle kvality a ceny.Jaké máte zkušenosti a názor,je to dobrá volba? Děkuji Zuzka
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.14 14:37

Řekla bych,že Fitmin je kvalitní krmivo,Je české a proto levnější.Kdysi jsem ho zkoušela dávat kocourům a baštili ho.Záleží jestli vašemu pejskovi,nebo číče bude chutnat, oni jsou nevyzpytatelní.

Ohodnoceno: 0x

Od: zuku26
Datum: 02.02.14 14:48
Mám doma britku a dost vybiravou,tak jsem zvědavá,zda ji to zachutna,ale chci jí trošku dopřát kvalitnejsiho a za rozumnou cenu. Děkuji za odpověď ;)
Od: myse®
Datum: 03.02.14 15:12

já krmím fitminem psa i kočky (každý má pochopitelně svoje). Můj pes je "frfňa" nic moc mu nejede, ale tyhle granule jí bez problémů, má pěknou srst i spoustu energie.

Kočky je žerou taky, rozhodně raději než různé kitekaty a podobně. Jsou pěkné, lesklé...

Za mne - mohu doporučit, krmíme už druhým rokem a bez problémů!

PS. moje kočky raději příchuť s lososem než s kuřetem...

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.