Ma pes cukrovku?

Od: Datum: 01.02.14 12:59 odpovědí: 6 změna: 02.02.14 15:13
Ahoj muj pes hodne pije, ji malo granuli ale celej obed sni ten se vetsinou sklada z psi nebo kocici konzervy, chleba nebo ryze nebo knedliku nebo nekdy toustovyho chleba a nekdy i polevka. Uz asi v pondeli sme si vsimli ze hodne pije tak jestli by to nemohla byt cukrovka? Kdyby to nahodou byla jak ji mame stravovat? v rijnu ji bylo 11 let
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lee
Datum: 01.02.14 13:15

Může to být pouze chvilková záležitost, období, chuťe, ale rozhodně bych to nepodceňovala! V rodině jsme měli taky psa s cukrovkou a pobné příznaky měl, ale tohle musí určit lékař, takže jestli to bude trvat ještě déle a všimnete si něčeho neobvyklého, jako je zhoršené dýchání, kašel nebo jestli to bude pokračovat, určitě bych na Vašem místě došla k lékaři, není radno tyto věci podceňovat. Přeji hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.14 13:45

Pes má cukrovku a jsou na to zvláštní granule.Vaše strava neodpovídá psímu stravování a kočičí stravu nesmí.Má jinou skladbu..Zajděte s ním na veterinu vezmou mu krev na rozbor a pak se uvidí jestli cukrovku má.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: boba*
Datum: 01.02.14 15:32
Raděj zajděte na krevní rozbor na veterinu,nemusí být cukrovka,ale i ledviny,včasná léčba pomůže.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.14 22:56
avatar

Pes je masožravec. Není to všežravec ani odpadkový koš. Ze psů se kvůli ceně masa snaží lidé dělat všežravce nebo dokonce téměř vegetariány a jen díky tomu jsou psi dnes tolik nemocní. Vypadají snad tvrdé granule alespoň podobně jako přirozená psí strava? Knedlíky? Toustový chleba? Doporučuji zajít k veterináři, vzhledem ke zcela nevhodné stravě může pes cukrovku klidně mít.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.02.14 14:51

Od kdy je pes masožravec? To jste vzal kde? Pes když se to rozebere je z 65% býložravec a z 35% masožravec. A z těch 35% je 15% nějakých žížal atd. A nastává otázka co má jíst pes. Chce to jen zdravý selský rozum. Nepleťte si kočky se psy. Viděl jste někdy v zoo krmit tygry granulema, asi ne, nepřežily by to. Ale pes má úplně jiný organismus, je všežravec. Jinak dodávám, že granulemi krmím občas, jinak vařím. Těstoviny a rýži+zelenina+maso.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hujer123*
Datum: 02.02.14 15:13

Pes je masožravec od chvíle, kdy se evolučně oddělil od vlka. Odpovídá tomu jeho chrup a krátký trávící trakt. Pokud psa necháte osudu někde mimo civilizaci, co myslíte, že začne dělat? Lovit nebo pást se?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.