Ztracená kočka - vrátí se sama?

Od: Datum: 24.01.14 11:53 odpovědí: 2 změna: 24.01.14 17:53

Zdravím, nedávno se nám ztratila kočička. Byla už poměrně veliká mrouskala se zřejmě právě proto utekla. Nemáte někdo podobnou zkušenost hlavně s tím kdy se může vrátit? Už jsou to skoro 3 týdny a venku je zima mám o ní strach ale volání na ní nezabírá.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: andrea1*
Datum: 24.01.14 12:05

Jestli jsou to již tři týdny, tak je pravděpodobné, že již nežije. Nejste z českobudějovicka? V našem přístavku jsme objevili omylem zavřenou kočku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 24.01.14 17:53
Obejděte nejbližší útulky, Ale to jste už asi udělali. My jsme kdysi dávno, ještě jsem byl dítě, odjeli na dovolenou, misky jsme dali za dveře, a dohodli se se sousedkou, že našeho kocoura bude krmit. Když jsme se po třech nedělích vrátili, kocour nikde, a trvalo snad asi další tři neděle, než se vrátil. Ale žádné zubožené vyhládlé zvíře, ale pěkně tlustej vycpanej kocour. Pak se stávalo, že se občas na dva, na tři dny ztratil a nebylo po něm vidu ani slechu. Tak jsme usoudili, že si kocour během naší dovolené našel ještě někoho jiného, jinou rodinu, a vedl "dvojí život". Ale důkaz pro to žádný nemáme.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.