Potřebuju pomoct s intrem :(

Od: Datum: 25.01.14 21:48 odpovědí: 4 změna: 26.01.14 07:54

Ahoj, :) chodím do 9. a už jsem si vybrala několik škol.. Umeleckých.. Jenom, že bych musela být na intru :) To by bylo fájn! I bych strašně chtěla, ale má to háček.. mám králíka o kterého se nikdo nemůže starat.. Sestru mám dospělou, která se pravděpodobně bude stěhovat, taťka pracuje v zahraničí tak se vrací na víkend a mamku mám dlouho v práci a sama mi řekla, že se o něj starat nebude.. :/ Tak bych se chtěla zeptat jestli se na intr smí vozit zvířata a starat se tam o ně.. :) Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sanyy
Datum: 25.01.14 21:50

Omlouvám se za gramatiku..

Od: ggf
Datum: 25.01.14 22:14

No, myslím..že na intru Ti ho nejspíše nepovolí...

Buď bych si tam našel někde poblíž nějakou hodnou babičku, kde ho budeš moci navštevovat a krmit...nebo bych ho někomu hodnému věnoval...

Ohodnoceno: 0x

Od: cuca®
Datum: 25.01.14 23:15

Ahoj zkus se domluvit jeste jednou s maminkou.mas ho preci v nejake k leci ne?. O vikendu se postaras ty a krmeni je otazka par minut, sama mam zakrsleho kralicka, nevadi spis mamince ze by mu musela kydat? Jak vis to tech 5 dni nevydrzi, v byte to je llepe klidne ob den...no a domnívám se ze na intru zvířátka ne no a darovat ho, jestli ho mas dele a mas k nemu vztah, jiste by ti to bylo lito, ,tak hodně stesti hlavně pri vyberu skoly

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.01.14 07:54
Na intru v zadnem pripade zvire mit nemuzes. Nelze to, bez vyjimek.
Kdyz sem dojde 13 leta slecna a resi jak presvedcit rodice na psa nebo kone, vzdy ji pisu, co bude delat az pujde na skolu. Ma me vzdycky za strasne zlou, ze ji ho nepreju...
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.