Značkování rotwailerra

Od: Datum: 18.01.14 10:05 odpovědí: 16 změna: 20.01.14 08:57

Dobrý den,

máme 4ročního rotwailerra a bydlíme v novém baráčku a pejsek je na dvoře jenže nám začal značkovat rohy od baráku. Mě vadí to že s ním chodíme každý den ven když se podaří tak i 2x za den ale on to stejně si označkuje,jenže ten problém větší je že potom jeho značkování zůstávají fleky a hrozně to smrdí. Nemůžu si sem vzít ani návštěvu aby si neřekli že to je hrozný ,,smrad,, :( Já už fakt nevím co stím,nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Druhý problém u pejska je že když nás slyší doma že jsme v kuchyni tak začne kňučet .. přitom hlad určitě nemá, a vevnitř když si ho vezmeme tak nevydrží zkrs teplo :( Je to hrozný už fakt nevím co stím :( Děkuji za druhou odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.14 15:55

Byl zvyklý na byt a vy jste se přestěhovali do domu? A on je na dvoře? Tam by mohlo být jádro pudla! Značkuje si své výsostné území, s tím asi nic neuděláte. Ikdyž postříkáte rohy nějakou odpuzující chemií, poznačí si to jinde. Ale čurat jste chodili 3x denně, ne? Takže neznačkuje, vyprázdňuje se! Chodíte ven málo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.01.14 16:03

Ne byl tu pořád,my bydleli hned naproti u rodičů. Baráček se spravoval,podle mě to začal dělat až ted,jak tu půl roku bydlíme. Chodíme ven pořád co to jde.

Datum: 18.01.14 20:47

Značkování je nešvar všech kluků,proto jsem si pořídila holku,ta to nedělá.Knučí,jelikož potřebuje společnost,Nechce být venku sám.

Datum: 18.01.14 20:50

Značkování je nešvar všech kluků,proto jsem si pořídila holku,ta to nedělá.Knučí,jelikož potřebuje společnost,Nechce být venku sám.Chudák pes

Datum: 18.01.14 19:45

Nepřibyl ve vašem okolí u někoho pejsek nebo fenka? Máte na zahradě něco jiného , co by si mohl značkovat? Já jsem obětovala dva stromky . Naši psi si je oblíbili na čurání ,a jinam nejdou , tak tu mám dva hnusné stromky , ale vše ostatní je ok.Kamarádka zase má na zahradě patník :)Taky řešila , jak psa naučit na patník , tak jej polila močí cizího psa , no a šlo to.

S druhým problémem asi nic nenaděláte , chce za Vámi , do smečky.Snad by pomohlo jen to , že by nesměl dovnitř vůbec nikdy,ale to je dost smutné.

Datum: 19.01.14 00:20

Tady je moc psů ale když kolem dvorku projde jiný pes tak zuří jak pavián a vše občůrá a když jde fenka tak to v podstatě samí,už fakt nevíme co s tím :( nejhorší na tom je že to šíleně smrdí,čekáme mimčo a už se řeší i kotec a doufejme že se to odnaučí a bude si čůrat tam ..

Datum: 19.01.14 01:31

Tak v to nedoufejte , v kotci čurat dobrovolně nebude .Hlídá si své teritorium a tím značkováním říká ostatním psům , že tam je to jeho . Naprosto normální jev.Apropo , pokud se nejedná o značkování , ale běžné venčení , tak to mu jistě jedenkrát denně nestačí , takže bude čurat na zahradě , holt někde musí.Nemůžete se na něj zlobit , že je pes a chová se jako pes .

Datum: 19.01.14 06:55

Já vám hodně rozumím, ale řekněte, to pak bude pes zavřený v zescaném, smradlavém kotci, bez možnosti úniku?! Pěkný život čeká tvora, kterého jste si koupili. Vlastně proč? Na co? A pak prý: Koukali jste na toho týraného psa v televizi?! *sok*

Datum: 19.01.14 10:15

Budeme s ním pak chodit častěji až bude mít kotec,to je snad jasný !

Datum: 19.01.14 10:24

Z čeho?

Datum: 18.01.14 23:15

Dobrý večer, nějak tomu dotazu nerozumím - vy s pejskem chodíte ven jenom jednou a někdy, když se to podaří 2x denně ven? A kam má jít jinak chudák na záchod? Vy snad taky jdete víckrát na WC než jen jednou za den. Eva

Datum: 19.01.14 00:21

samozřejmě jednou za den aspon,jsme těhotná a nesmím s ním chodit ven-hrozně tahá a jak přijede přítel dom tak se jdeme projít a pak ještě třeba jak se setmí tak znova ..

Od: arwi®
Datum: 19.01.14 20:03

Ve zveráči prodávají srej,co psy odpuzuje,tak tím rohy domu postříkejte.A zem kolem rohů domu posypejte na husto pepřem.Když knučí a dožaduje se domů,tak výjděte ven,přísně mu vynadejte a nechte ho venku.aby si to knučením nevymáhal.Dovnitř ho vezměte jenom když vy chcete a ne když chce on.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.01.14 20:25

Arwi, pokud si psa moc nevšímají, což z otázky není partné, tak se třeba psovi stýská a je mu smutno. Nevím, jestli by bylo nejlepší mu vynadat... pak tazatelka možná získá "hlídacího psa", ale ne člena rodiny.

Záleží ovšem, na co psa mají.

Datum: 20.01.14 06:26

arwi, přemýšlej! Když nebude chodit na ty postříkané rohy, bude chodit jinam. Bude to smrdět jinde. Někde čurat musí.

Datum: 20.01.14 08:57

Včera jsem to vyčistila savem s octem ve vodě a zatím musím zaklepat v pohodě :)

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.