Dvě andulky

Od: Datum: 14.01.14 22:04 odpovědí: 3 změna: 15.01.14 10:27

Ahoj, mám jednu docela dobře ochočenu andulku a tak jsem se jí rozhodl koupit druhou jenomže ta první je takové starší mládě a tu co jsem přikoupil je už dospělá(všiml jsem si toho až doma) a samozřejmě je to samička a sameček ta mladší je sameček. Jsou splu zatím asi 10 hodin a hodně na sebe křičí a občas se i klovnou mam vyměnit tu samičku za jinou, mladší? nebo mam počkat jak se to vyvine?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.14 22:31
Ideální by bylo, dát je do dvou klecí těsně vedle sebe. Aby se mohli okukovat, ale ne prát. Kdo je agresívnější? Jestli pan domácí, je to normální a snad si zvyknou. Jestli dáma, asi se jí nápadník nelíbí a chtělo by to nějakou mladší. Přeji málo vyškubaných peříček. ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nuget*
Datum: 15.01.14 10:27

Ano sameček je agresivnější tedy pan domácí :)

Datum: 15.01.14 00:03
avatar
Oni si na sebe zvyknou, ale ze začátku by měli být oddělení, pokud mají malou klec. Pokud se ale nekousou, je to v pohodě. Výměna nepomůže, to by bylo to samé. Ja měl agapornisy ve dvou kecich, kdyz byli spolu, šli si po nohách. Teď jedna bez druhé nemůže být, jsou to samice.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.