Hledání pejska

Od: Datum: 02.01.14 13:46 odpovědí: 8 změna: 03.01.14 17:51

Asi před třičtvrtě rokem bydleli vedle nás sousedi co měli fenku. Na začátku to bylo malinký štěňátko a my si hned padli do oka! :) Prolejzala za mnou pod plotem.. A když už byla velká strašně kňučela, protože už byla moc velká a nevešla se tam... :( Ale ona byla strašně vynalézavá a chytrá a tak přeskočila metr vysoký plot! Pak už přeskakovala pořád za mnou. :) (majitelům to nevadilo, chtěli aby byla šťastná.) No byly jsme ty největší kamarádky, hrála jsem ping pong a mě na jejich zahradu spadl míček a ona hned vystartovala vzala ho do tlamičky koukla se na mě a ukázala jsem jí, že mi ho má přinýst. Hned to pochopila, byla hodně chytrá a mezi náma bylo zvláštní pouta jakoby mi četla myšlenky. :) Ale, protože vedlejší dům byl jen na pronájem, museli odejít, protože neplatili nájem. Nebyli na tom finančně moc dobře. A už jsem jí od tý doby nikdy neviděla... A tak se vás chci zeptat jestli si myslíte, že odešli někam daleko.?. (spíš si myslim, že ne, protože nebyli v dobrý finanční situaci..) A jestli jí z vás někdo neviděl? Je menšího vzrůstu, je kříženec, má černou tlamičku a na břiše má bílý pruh a jinak je celá světle hnědá (taková ta nazrzlá hnědá..), uši nahoru, občas má jedno sklopené, černé oči, chumdelatý ocásek, na zadních nohou má kraťoulinký bílý ponožky.. a naposledy měla na sobě červenej obojek s kostičkama... prosím napište mi sem pokud jste jí viděli!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 02.01.14 13:55

Ahoj, je pěkné, že jsi s pejskem měla tak hezký vztah, ale podle popisu toho pejska určitě nenajdeme, takových podobných kříženečku po republice běhá opravdu hodně, navíc jsi ani nenapsala, z kterého města jsi.
Zkus se domluvit s rodiči, třeba vědí kam se sousedé s pejskem odstěhovali, nebo budou ochotni to nějak zjistit. Možná aspoň na bývalé sousedy získá nějaký kontakt, třeba mailovou adresu, určitě Tě potěší i fotka Tvého psího kamaráda...

Ohodnoceno: 1x

Od: kiaoa
Datum: 02.01.14 16:30

Já vím, že je malá šance, že by se našla, ale chci zkusit všechno.. A rodiče se ptali majitelů sousedního domu jestli na ty nájemníky, nemají email nebo telefon, ale, protože neplatili, vykopli je bez toho aby si na ně kontakt vzali...

Od: kami95
Datum: 02.01.14 14:00

Měla ses jich zeptat! Tak se zkus poptat jinde..ale taky se připrav na to, že pokud byli ve špatné finanční situaci že jim třeba mohl někdo nabídnout byt a pejska dali do útulku..ale to myslím, že by jej nejdřív nabídli tobě aby sis ho vzala, ne?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.01.14 16:34

Nevěděla jsem, že odcházejí, oni nechtěli odejít, ale kvůli nájmu je vykopli... A doufám, že v ůtulku není... :( A pochybuju, že by nabídli... byli to typy lidí, kterým je všechno jedno a nestaraj se moc o druhý... ale na fenku byli hrozně milí, oni měli víc psů a myslím si, že by je do útulku nedali, kdyžtak někomu, koho znaj..

Od: kami95
Datum: 02.01.14 22:05

Tak jestli jim bylo vše fuk, tak to myslím, že by ho tam právě dali..zkus se podívat na stránky místních útulků a zkus si je najít na facebooku..

Datum: 02.01.14 15:55

Zeptej se na poště. Většinou stěhující se lidé nechávají na poště novou adresu, aby pošta mohla za nimi poslat zásilky. ;) Jenže, co až zjistíš, že jsou na druhé straně republiky? Je mi líto vás obou. I tebe i psinečky. Ale v životě to tak chodí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.01.14 16:35

Děkuju :) , ale už je to třičtvrtě roku, možná rok... :( Chtěla bych aspoň vědět, jak se má, jestli jsou na ní hodní... Už ztrácim naději, že ji někdy najdu...

Od: arwi®
Datum: 03.01.14 17:51

Jestli se s někým kamarádili,tak asi řekli kam se stěhují jim.Zkuz se na jejich adresu zeptat jejich kamarádů.Jestli je jejich finanční situace zlá,možná by ti fenku vaši bývalí sousedi i prodali.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.