Moskevský strážní pes

Od: Datum: 01.01.14 09:17 odpovědí: 3 změna: 07.01.14 13:40
Dobrý den, máte někdo tohoto psa a co byste o něm mohli napsat..? Jak to dobré,tak to nedobré. Víte, pes je to krásný, ale ti co vám prodávají štěňata, tak ti vám budou říkat jen to pěkné. Děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.14 09:40
avatar

Velké množství informací je k přečtení i shlédnutí zde: http://romanovci.cz/cs

... alespoň mne to velice zaujalo. *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.14 15:58
avatar

Pohlídejte si národní výstavy ve velkých městech a zajeďte se tam podívat. A také popovídat si s chovateli o této rase. A také o cenách štěněte. Ta bude opravdu horentní. Můj odhad je, že je opravdu hodně vysoká. Fakt vysoká.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bohemica*
Datum: 07.01.14 13:40

Moskevák je novodobé plemeno vzniklé křížením bernardýna a kavkazáka.

Vzhledem je bližší bernardýnovi a povahou spíše kavkazci. Při nedůsledné výchově může být nebezpečný a hodí se do rukou zkušeného majitele a pouze do vhodných podmínek!

Používá se hlavně ke střežení rozlehlých objektů. Plemeno není mezinárodně uznané, u nás je několik chovů tohoto psa, existuje chovatelský klub, kde poskytnou veškeré informace (k dohledání snadno ve vyhledávači) a cena není nikterak odlišná od jiných podobných plemen, toto plemeno nepatří mezi "módní" plemena a zájemců o něj není příliš i vzhledem k tomu, že plemeno není uznané FCI a zájemců o takového psa je omezený počet, takže cena odpovídá těmto skutečnostem. Pořízení takového psa je třeba si ale dobře zvážit, zvlášť když tazatel není zkušený kynolog.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.