Jak vyléčit vápenku?

Od: Datum: 30.12.13 15:51 odpovědí: 3 změna: 30.12.13 18:08

Dobrý odpoledne všem, potřebovala bych poradit. Zjistila jsem, že moje andulka má vápenku a hned jsem začala s léčbou. Snažím jsem se natírat postižená místa olejem, ale to se andulce dost nelíbí, před vatovou tyčinkou utíká, ulétává a jakýmkoliv způsobem se snaží se jí vyhnout. Nevím co mám dělat, dost se bojí a nechci to zhoršovat. Za ten rok, co ji mám je pořád docela plachá a nechce jít na ruku, ale jinak je spokojená a zdá se mi v pohodě. Od té doby, co jsem se ji snažila léčit je vystresovaná a když se přiblížím ke kleci, tak se bojí. Proto jí nechci na aplikaci oleje chytat do dlaně, jak se někde píše. Není nějaký jiný a lepší způsob léčby?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kami95
Datum: 30.12.13 16:28

Prostě ji do dlaně chytni, moje to tak taky měli..Musíš jí natřít ozobí i nožičky..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kami95
Datum: 30.12.13 16:29

Kdyby věděla, co je pro ni dobré drží sama..když se prolétává tak ji nech na pokoji třeba aby nestratila důvěru ale jak je v kleci tak ji normálně chytni a natři ji to jinak se jí to bude zhoršovat..a olej jen slunečnicový..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fribble*
Datum: 30.12.13 18:08

Olej moc nepomáhá, na původce (lupovka kuří) funguje jen spray ARPALIT - k dostání jen v lékárně. Nožičky postříkat, ozobí natřít vatičkou na sirce nastříkané sprayem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.