Dein Bestes z DM - jsou dobré?

Od: Datum: 23.12.13 07:04 odpovědí: 7 změna: 26.12.13 06:00

Čauky mňauky... chtěla bych se zeptat na tuhle "prý" Německou značku pro kočky. Lidé říkají, že jsou dobré a tak bych je chtěla vyzkoušet. Máte s touto značkou nějaké zkušenosti nebo připomínky? Prodává se v drogerii DM a podle složení jsou i celkem dobré. Číči kupuji hlavně ty vaničky a kapsičky co vyrábějí a kočka je má ze všech asi nejradši :) Žere to jako o život *smich*. Tato značka myslím, že vyrábí o pro psy, hlodavce a ptáky, ale já se chci zeptat konkrétně na ty miciny. Podívejte se na jejich stránku. Díky moc... *palec*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kami95
Datum: 23.12.13 16:11

Pokud najdeš na netu jejich oficiální stránku, možná by šlo jim napsat aby ti poslali nějaké vzorečky..jinak fakt nevím, zkušenosti nemám..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.12.13 09:02

Chvíli jsem klikala, ale nikde jsem nenašla složení. Vůbec nikde. A tak si myslím, že když složení je velkým tajemstvím, že kvalita nebude nic moc. Každý výrobce zveřejňuje podíl masa. Buď v procentech anebo se to dá vydedukovat podle toho, na jakém místě v seznamu surovin je. Tento výrobce to pro jistotu nezveřejňuje vůbec. *plac* Je potřeba se vyhýbat takovým výrobkům, zvláště pak, když jsou prodávány mimo odborné prodejny. Tam se můžete dočkat něčeho, kde je třeba podíl masa jen 7%. To znamená, že 7 dkg masa + 93 dkg šíleností plných solí a barviv. Zvířatům to chutná, proč ne?! My taky milujeme čipsy. Ale jestli je to zdravé? Navíc, nejíme pouze čipsy. Kočka jí jen granule. ;) Jestli stojíte o radu, poklikejte a najděte nějaký e obchod s krmivy a tam u každého výrobku je uvedeno složení. Vyberte a kupte to, co jste vybrala, kdekoliv. Vyhýbejte se supermarketům a drogeriím, chcete-li, aby byla kočička zdravá a vy se nemusela koukat na to, jak umírá na selhání ledvin, na které jsou kočky velmi háklivé. Žádné soli, žádná barviva, žádná é-čka!

Datum: 25.12.13 16:14

:D ale ono to není Whiskas ;) tak nevím, jestli by z toho měla číča onemocnět na selhání ledvin..

Datum: 25.12.13 16:50

Myslíte, že selhání ledvin způsobuje pouze whiskas?:)

Datum: 25.12.13 16:59

Za mě toto krmivo nebrat. Už z toho důvodu, že tam není napsáno přesné složení. To o něčem vypovídá... Navíc tyto drogérkové a supermarketové krmiva moc kvalitní nebývají.

Přidám svou zkušenost s touto značkou: jednou jsem koupila svému psovi pamlsky (nějaké takové měkké příchuť grilované maso). Nejenže po otevření balíčku jsem koukala na pestrobarevné měkké cosi co kolem masa ani nešlo, rozpadalo se to v rukách a divně páchlo, můj pes se na to jen podíval, znechuceně mě projel pohledem a odkráčel ke své misce s masem.

Takže já být vámi, než zkoušet takovéto pochybné značky, bych šla do osvědčených, případně do těch kde aspoň znáte složení. Přeci nechcete experimentovat s žaludkem vašeho miláčka!

doplněno 25.12.13 17:02:

A jak je napsáno výše, ne všchno co mazlíkovi chutná, je kvalitní a dobré pro jeho žaludek. Vím, že kočeny jsou hodně vybíravé, ale myslím, že najdete i jinou značku, po které se vrhne a bude pro ni ideální:)

Datum: 25.12.13 20:58

Moje kočka tyto granule nechtěla žrát. Také jsem je ze zvědavosti koupila. Divoké kočky na zahradě je sežraly.

Datum: 26.12.13 06:00

Aha, aha :) tak po vašich zkušenostech asi zůstaneme u našich Britů :) nebo vyzkoušíme nějaké jiné v takové cenové relaci ;) Děkuji...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.