Zvíře v bytě

Od: Datum: 18.12.13 22:00 odpovědí: 4 změna: 20.12.13 20:58

Dobrý den,

chtěl bych chovat v bytě zvířátko, ale záleží mi na tom aby to zviřátko v bytě spíš netrpělo např: nedostatkem pohybu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: martina0*
Datum: 18.12.13 22:06

V bytě nedostatkem pohybu netrpí žádné zvíře, pokud mu poskytnete svůj čas a pohyb venku (pes), či ho budete poštět proběhnout mimo klec (králík), nebo si pořídíte třeba rybičky kterým je putna jak velký byt máte :)

Takže záleží jaké konkrétní zvářátko byste chtěl chovat ovšem obecně platí, že pokud se mu budete věnovat a dávat mu vše co potřebuje, nebude v bytě trpět žádné zvířátko vyjma koně, slona, žirafy atp. :D

Ohodnoceno: 2x
 
Od: myse®
Datum: 19.12.13 09:15
avatar

záleží na tom co chcete chovat a proč... kolik času tomu chcete věnovat? od pár minut denně (rybičky) po hodiny (pes). Dále si musíte uvědomit, že je potřeba najít někoho, kdo se o zvířata postará, když by nebudete moci (dovolená, nemocnice apod.)

Chce to vážně dobře rozmyslet...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.12.13 09:32
avatar

Zdravím, celkem minimální nároky na prostor mají menší hadi a ještěrky. U hadů je navíc věší výhoda, že nakrmíte, dáte dostatek vody a můžete odjet i na měsíc opryč bez toho, aniž by se hadíkovi něco stalo (neplatí u mláďat).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.13 20:58
avatar

záleží jaké zvířátko chcete - např. křeček, pískomil bude spokojený v akvárku, když ho 1x denně necháte proběhnout... s kotětem si je třeba hodně hrát a věnovat se mu, ale když vyroste, už mu stačí pomazlení, pohlazení a jinak má kočka ráda svůj klid... s pejskem se musí chodit ven několikrát denně, na dlouhé výlety apod. - takže to asi nebude to pravé :)) - já bych si na vašem místě pořídila kočičku... :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.