Jak přemluvit rodiče k jízdě na koni?

Od: Datum: 29.10.13 17:41 odpovědí: 4 změna: 29.10.13 18:08

Prosíím poraďte mi někdo jak mám přesvědčit mamku abych mohla jezdit na koni?

před 4 lety jsem poprvý sedla na koně (jezdila jsem o prázdninách) a další rok zase, ale pak jsem 2 roky nejezdila... a tenhle rok jsem zase jezdila a strašně mě to baví, ale když se o tom zmínim mamce tak dělá jako kdyby mě přeslechla...nebo když vešla ke mně do pokoje a já jí řekla, že jsem našla jízdárnu, která neni daleko jen odešla a nic neřekla... prosím poraďte jak jí mám přesvědčit! :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.13 17:56

Nebude to tím, že jsi mamince dala málo informací? Řekla jsi jí, jak se tam budeš dopravovat, kolikrát za týden, v jakém čase, kolik to bude stát? Jestli mamka je na štíru s časem a penězi, je jí hloupé tě odmítnout. Musíš o tom, co chceš říci všechno. A také, co pro to uděláš ty a co potřebuješ od ní.;) Příjde mi to, jako když mě moje děti poprosily o 5 kč. A tečka. Neřekly na co je potřebují, kdy je chtějí. Také jsem se dělala, že neslyším, nechtělo se mi z nich táhat informace jako z chlupaté deky. ;.) Musíš si všecko zjistit, promyslet a pak teprve mamku požádat s tím, co pro to ty sama, chceš udělat.

Ohodnoceno: 3x

Od: mif
Datum: 29.10.13 18:06

Děkuju moc! Tohle mě vůbec nenapadlo a je to pravda! Zkusim to! :)

Od: ron*
Datum: 29.10.13 18:02

Ahoj. Na mamku a její rozhodutí tolik nespěchej. A stejně tak nespěchej ani na sebe. Jednou ses už jízdě na koni věnovala a pak tě to na dva roky bavit přestalo. Proč? Co když teď to bude stejné? Počáteční nadšení opadne a začne tě zase bavit něco jiného. Takže mamku nepřesvědčuj, pořádně si to promysli a budeš-li si opravdu jistá, tak si s ní v klidu promluv a popros jí. Určitě cítíš rozdíl mezi umanutým přesvědčováním a prosbou.

Ohodnoceno: 2x

Od: mif
Datum: 29.10.13 18:08

Mě ježdění nepřestalo bavit, ale nemohli jsme se tam dovolat ani dozvonit zkoušeli jsme to.. :/ Až teď po 2 letech jsme tam viděli trenérku a tak jsem zas jezdila.. ale díky za odpověď! ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.