Labradorka - pokoušel se jezevčík

Od: Datum: 15.10.13 19:25 odpovědí: 3 změna: 15.10.13 21:05

Byli jsme si jisti, že naše hárající čistokrevná labradorka je za naším pevným nepropustným plotem v bezpečí, až jsme ji nachytali jak vesele pobíhá po zahradě s jezevčíkem, který se podhrabal.Spojení jsme neviděli, ale co se dělo v noci, to nikdo netuší.V noci bývá i hodinu venku. Neumíme si představit, co by s toho mohlo vzniknout. Existuje něco jako potratová tableta? Lze to nějak zjistit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: olaf71*
Datum: 15.10.13 19:30

byl bych v klidu. měl jsem fenu Novofundlandského psa a ta těmhle raťafákům nikdy nedala, max.čichnout. sice se říká, že ho tato rasa má z nejdelších, ale je to tím, že má krátké nohy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.10.13 20:34
avatar

Tabletka (injekce ) existuje, dokonce několit typů, ale zkušený veterinář to pozná nejdříve po 28 dnech.Nedávala bych jí nic bez jistoty , že je gravidní . Ony ty injekce jsou docela dryák , tak aby je nedostala zbytečně. Je sice pravda , že vůbec nemuselo dojít ke spojení, ale na druhou stranu dokáží být psi docela vynalézaví...:) Tady se dočtete více : http://www.bonavet.cz/clanky/…reruseni-gravidity-u-fen.html

doplněno 15.10.13 20:41:

Ještě doplním , že fena zabředne mezi 9 a 14 tým dnem hárání . Tak si to spořčítejte , třeba to bylo mimo toto období

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.13 21:05
avatar

Když chce fena i pes, tak si dokážou poradit a jsou velmi vynalézaví. Fena vlčáka si lehla na záda a pes jezevčík ji obskočil. Ale ve Vašem případě i když fena hárá, tak to ještě neznamená, že k sobě pustí psa. Oni si hrají, žužlají, fena se staví, ale nakonec ještě ucukne. Takže záleží v jaké fázi je od začátku hárání.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.