Kolik má vážit kotě?

Od: Datum: 02.10.13 22:14 odpovědí: 4 změna: 05.10.13 21:31
avatar

Dobrý den. Kolik by mělo vážit divoké kotě staré asi 8-10 týdnů? Sourozenec je jednou tak velký. Matka je divoká, drobná, váží asi 2,5 kg. Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.10.13 07:13
avatar

To ti nikdo neřekne, protože nikdo neví, kdo je otec a kdo je děda a praděda. Každé z nich může mít geny jiných předků. Papá, spinká, má hezké a čisté hovínko, hraje si, je zdravé? Tak je obě za mně pohlaď! ;)

doplněno 04.10.13 07:17:

Bobeček! To se dobře nenarodil! *plac*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.10.13 21:08
avatar

Sourozenci byli původně tři. Jedno skončilo v útulku, bylo samá kost a kůže. Druhé je už velké jak matka. Třetí kotě je sotva poloviční a velmi hubené. Včera se mi ho podařilo chytit, škrábalo a prskalo a snažilo se mi utéct. Za necelých 5 minut mi usnulo v náruči a tvářilo se spokojeně. Strčila jsem ho pod bunbu a odnesla domů (15 minut chůze). Doma jsem ho prohlédla a zvážila. Váží 700 g, je malé a silně vyhublé. Ráno jsem kotě odnesla do útulku, ale mají ho přeplněný. Kotě jsem nechala vyšetřit a ošetřit veterinářem. Je silně podvyživené, dehydrované, má silný průjem, je plné škrkavek a má ušní svrab. Nemám tu povahu, abych kotě vrátila do vloné přírody, kde by velmi brzo uhynulo. Nyní čekám, až se uvolní místo v útulku. Kočka, kterou mám doma to těžce nese, je hodně vůči kotěti agresivní. Sama ještě nevím, zda si kotě ponechat, nebo ne.

Datum: 05.10.13 21:31
avatar

Včera se už kotě postavilo na nohy a dnes už trochu běhá. Průjem už je pomalu na ústupu, jsem ráda, že mu chutná. Prcek přibral už 150 g, snad máme to nejhorší za sebou.

Datum: 03.10.13 10:30
avatar

Jani naše Olča ani 2,5kg nemá je velmi drobná ale šikovná, má rok, loví vše co najde a letos vychovala 4 krásná koťata, Eda je macek, Eliška je od narození drobeček, Moureček a Micinka jsou stejní ale i tak jsou o půlku menší než Eda, mají se dobře a nezdá se, že by Elišce její mrňavost vadila u misky s jídlem je první a nedá se odstrčit, nevážila jsem je.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.