Pes a malba

Od: Datum: 14.09.13 21:22 odpovědí: 10 změna: 16.09.13 11:36

Dobrý večer. Máme psa kokršpaněle. Při odjezdu z bytu a příjezdu tak třeba po 5 hodinách jsme se vrátili a zjistili oškrábanou malbu na více místech na bytě.Co stím lze dělat? kde je chyba? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.13 21:28

Dobrý večer, co s tím lze udělat? Opravit malbu a nebo jí nechat poškozenou. A chyba je, že necháváte pejska samotného, jemu se tam samotnému nelíbí a snaži se vás hledat, ale to je vám jasné , nebo ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 14.09.13 21:48
avatar

Dobrý den, já jsem to pochopil trochu jinak. V dětství jsem měl psa, který malbu okusoval a žral.

Prý za to může nedostatek vápníku. Zkuste se na to zeptat na veterině, jestli tam nemají nějaký přípravek s vápníkem. Zdravím!

doplněno 14.09.13 22:41:

ukulele - v pořádku. Pes to může dělat z nudy nebo samoty, ale mohou to být i ty důvody zdravotní.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.09.13 22:37

Bene, já jsem to samozřejmně pochopil, tak jak to tazatel myslel, ale připadal mi ten dotaz takový divný...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.09.13 21:54

poridte si velkou prepravku a kdyz jdete pryc pejskatam date spinkat

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.09.13 22:22
avatar

Ta přepravka - to je fakt geniální nápad! Takže když jdete pryč, šoupnete psa do bedny a je to vyřešený? *zed* Sice mě udivují příspěvky některých tazatelů, kterým pes či kočka ,,dělá´´ do postele, ale ten Váš příspěvek je naprosto zcestný opačný extrém. Jen pro info - kokr je lovecké plemeno, to je pes zvyklý na pohyb a volnost, pravděpodobně má trauma už z toho, že je zavřený v bytě a tak ho definitivně dorazíme tím, že ho zavřeme do bedny... *blee*

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 15.09.13 22:23

jak si to naučíte... mám foxteriera od mala je zvyklá na prepravku má velikou prepravku sama do ní chodí spat a cely den prospí v ní. kdyz je treba zavru ji tam a ona spinka cely den v prepravce nez prijdu z prace.

je hloupé myslet si ze by ji tam neco chybelo nebo ze by trpela, ba naopak, kdyby jste neco vedel o psech tak by jste vedel, ze prospí vetsinu dne .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.09.13 00:05
avatar

To kratast : Upřímně obdivuji vaše jasnozřivé schopnosti, které Vám umožňují zfleku zjistit co já vím o psech, aniž bychom se byť jen setkali. Ale k věci - to, že psa zavíráte do bedny, podle mě hraničí s týráním zvířete. Mimochodem - pročpak se té bedně asi říká přepravka? Zřejmě proto, aby tam byl zavřený celou dobu zatímco páníček kdesi trajdá, že? S přepravou to slovo zřemě nemá nic společného, podle Vás... Ovšam Vaše již deklarované jasnozřivé schopnosti Vám dovolují nazřít do hlubin psí duše a tudíž zjistit, že mu nic nechybí a je v podstatě happy. To, že ho degradujete na úroveň laboratorních zvířat odsouzených k tomu strávit svůj život v malé kleci Vám evidentně nevadí. Možná by Vás zajímalo, že předpisy upravují i velikost klecí pro slepice - a to jsou jatečná zvířata. Mě totiž připadá že ten Váš pes je chudák, který prostě řeší situaci kdy je uvězněný jednoduše tím, že prostě spí. Ano, já vím, dle Vás nic o psech nevím, ale naši psi zřejmě neznají zase Vaše teorie o spinkání, anžto většinu dne lítají po pozemku a hrají si spolu či s dětmi či rodinou Otázka za 100 bodů zní - čí psi jsou na tom líp? .

Ohodnoceno: 2x
 
Od: stir
Datum: 14.09.13 22:33

Dobrý večer.

Pejsek by mohl mít i překyselený žaludek. Pomůže ANACID. Pálí ho žáha.

Vápník, to je též na kontrolu. Pevné zdraví

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.09.13 07:00
avatar

http://www.ifauna.cz/psi/nemo…-hydeuv-syndrom-u-kokrspanelu *plac* Nemohlo by to být tohle? Myslím si to proto, že kdyby byl jiný důvod, nuda, nedostatek vápníku atd, byla by omítka a zdi poškozené na jednom místě. Takhle, jak to popisujete, se kokřík choval jako šílenec.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: narf
Datum: 16.09.13 11:36

Dělalo to naše štěně, znamená to, že pes potřebuje vápno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.