Kastrovaný pes na vořiškiádě?

Od: Datum: 11.09.13 20:08 odpovědí: 4 změna: 12.09.13 10:50

Dobrý večer, chtěla jsem se zepta, jak to chodí na vořiškiádách, když máte kastrovaného psa. U výstav psů s PP se kontroluje sestouplost varlat a jejich uložení v šourku, ale to je důležité ke splnění standartu. Takže mě zajímá, jestli na vořiškiádách to berou jako "chybu" nebo to nikdo neřeší?
Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 11.09.13 20:14
avatar

Na voříškiádu jsme s naším chodili a dokonce i vyhrávali a - nechci to nějak zlehčovat, ale je to spíš pro zábavu, než myšleno vážně : ). Vítězem se většinou stává voříšek z útulku, aby měl větší šance k adopci... Já si to vždy užila a nějaké velké posuzování se nekonalo, max chůze, chrup, pár cviků.. :)..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 11.09.13 20:20

Účastníme se jedné voříškiády. Je brána hlavně jako zábava. Psy se hodnotí podle vzhledu, ale ne jak plní standart, ale jak jsou pohlední, hezcí, co všechno příroda umí. Pak i poslušnost, různé triky a um psů a páníčků, jejich souhra při plnění úkolů. Další soutěž je třeba v podobnosti psa a pána. Prostě hlavně sranda jak pro lidi tak pro psy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.13 06:36
avatar

Nene, na vošíškiádách se nikdo kastrací nebo nesestouplými varlátky nezabýbá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.13 10:50
avatar

Na voříškiádě se neřeší, zda je pes kastrovaný , hendikepovaný , nebo vypadá jako kříženec kojota s ostnatým drátem. Hlavní je radost ze soutěže. Jen je třeba mít očkovací průkaz. U nás se podoba pána se psem zvrtla skoro na maškarní. Jeden rok šla dcera se psem za plavecký team, oba měli plovací vesty , pes brýle a šnorch na krku , dcera brýle a šnorchl na obličeji . Jen malá chybička se vloudila ,:) aby to bylo dokonalé ,vzala si holčička ploutve ... Nedošlo jí , že bude muset v ploutvích přeběhnot fotbalové hřiště ...:) :) :). Tak si tu voříškiádu hezky užíjte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.