Jak umožnit psovi dívat se z okna paneláku?

Od: Datum: 24.08.13 16:48 odpovědí: 13 změna: 26.08.13 05:20

Dobrý den.Máme malého čivaváčka,který se rád dívá z okna.Ráda bych věděla co bych pro něj mohla udělat,aby se mohl sám dívat z okna .Myslím tím nějaké zařízení.Bydlíme v paneláku.Šířka okna je 80 cm.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.13 16:55

Dát síto do okna (to bude mít při otevřeném) nebo myslíte, jak by se k tomu oknu dostal. Dejte mu tam nějakou šikovnou pohovečku a on se dostane :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.08.13 17:10

Pohovka by asi byla malá.Já myslela něco na čem by se dostal nahoru,aby se mohl dívat ze zavřeného okna.;)

Datum: 24.08.13 17:36
Navrhuju neco jako maji slepice do kurniku ;)

Datum: 24.08.13 18:50

No já mu udělala takovou rampu*smich*,povedlo se mi stvořit monstrum.Manžel se mi směje,že to je spíš pro velkého psa...Tak jsem si myslela,že by snad někdo mohl mít dobrý nápad.*zed*

Datum: 24.08.13 22:00

To určitě není dobrý nápad nechat psa lézt do okna. Jednak mu tím silně stoupá ego a pak má pocit, že má navrch, ale hlavně ta okení skla neuvěřitelně rychle zaprasí. Tchánův welš to dělá, klidně Vám příležitostně ta okna vyfotím. Navíc pak štěká jako praštěný na každého psa, co jde okolo - což ale souvisí s tím stoupajícím egem. Takže má rada - pes není kočka, tak se chová způsobně i na parapetu. Určitě mu to nedovolte.

Od: skye®
Datum: 25.08.13 00:11

No všichni psi rozhodně nejsou jako ten Vašeho tchána. Bydleli jsme v bytě s balkonem a náš pejsek zbožňoval koukání ven, celé hodiny tam dokázal sedět a pozorovat. Tiše, bez problémů. Teď bydlíme v bytě bez balkonu, tak mu to chybí. Když se chce ven podívat, tak si skočí na postel, stoupne si na zadní, opře se o topení a kouká. Opět tiše, jen když se manžel vrací domů, tak ho bezpečně pozná podle zvonění klíčů (a to bydlíme v 5. patře) a běží ke dveřím. Nicméně bych mu to rozhodně nezakazovala. Pokud máte třeba postel taky u okna, pořiďte mu tam malou stoličku

Ohodnoceno: 1x

Od: ria®
Datum: 25.08.13 00:21

Rampa je pro takovýho mrňouse určitě lepší, než třeba zchůdky - našla jsem na netu http://www.zoohit.cz/shop/psi…o/doplnky/schody_rampy/124138

ale ta cena za trochu dřeva! :) určitě by jste to zvládli vyrobit svépomocí přesně podle rozměrů.. klidně i s mini podestou : )..

doplněno 25.08.13 00:45:

zchůdky... šmarja.. schůdky :)

Datum: 25.08.13 15:56

No já mu s pomocí manžela udělala rampičku.Koupila jsem 8mm překližku a je to, ale trochu jsem to přehnala a udělala rampu.*zed*.Takže to budu muset zkrátit.Teď si jako správná ženská nemůžu vzpomenout jak upevnit podestičku.Sice vím jak,ale nevím jak se to přesně jmenuje.*sok*:D

Od: pt®
Datum: 25.08.13 16:29

Já nemám radu, jen chci napsat, že jste hodná psí máma a myslíte na pejska, jsou to naši věrní společníci. - pt

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.08.13 17:25

Dobrý den.Máme Svého pejska(čivava) moc rádi.I kupodivu manžel který mě překvapil.Nejsem z těch co psy rozmazlují,ale v paneláku moc zábavy pro pejska není.Tak mu jen chci zpestřit den.:)

Od: pt®
Datum: 25.08.13 17:51

Paní Ivano, dám obrázek z netu, jak je pejsek rád, když může sledovat dění venku...

Ohodnoceno: 5x

Datum: 25.08.13 20:18

Škoda,že nemáme balkon:)

Od: viky®
Datum: 26.08.13 05:20

Dobrý den. V paneláku jsou malé kuchyně, nebo kuchyňské kouty. Záleží, jak máte velký stůl. Náš soused má takového malého psíka, Žofinku, jak říkáme do kapsy. Klepe se to jako ratlíček, ale hrozně ráda se dívá z okna. Soused má malý jídelní stůl, který dává při odchodu z bytu, pod okno. Stůl a okno spojí polštářkem. Je legrační, jak rychle dokáže vyskočit na židli a na stůl, uvelebit se na polštářku a zpět. Když je doma páníček, tak pobírá za ním a na stole je ubrus.
V zimě to má vylepšený. Má puštěnou živou televizi. Za oknem je krmítko pro ptáčky. Viky

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.