Dvě kočky se neshodnou s novým kotětem

Od: Datum: 21.08.13 21:01 odpovědí: 1 změna: 21.08.13 23:27

Dobrý den máme dvě kočky které jsou doma a jdou i ven .Přitoulalo se knám kotě tak sme si ho nechali když to zjístily kočky tak jdou domů jdou obě se nažrat akdyž neuvidí kotě tak si lehnou kamkoliv ale když viděj kotě tak tam nechtěj bejt a chtějí ven dalo by se to nějak vyřešit aby se s ním snesly? aby mohly být snim v jedný místnosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.08.13 23:27
avatar

Já bych to právě vyzkoušela. Donutit je být s ním v jedné místnosti. Někdy totiž seznamování trvá docela dlouho a pokud mají šanci vyklidit pole, tak to udělají a na kotě si nezvyknou. Doporučuje se nechat nově příchozí kotě třeba v přepravce, aby si ho mohly v klidu prohlédnout a odhadnout. A aby věděly, že pořád ony to mají na povel a kotě nijak neohrožuje jejich dosavadní postavení. U dospělých koček je někdy problém se zvykáním si na něco nového, rušivého. Až čas ukáže, jestli ho začlení do svého světa.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.