Jak zahnat kocoura

Od: Datum: 11.08.13 06:30 odpovědí: 7 změna: 13.08.13 05:41

Miluji kocky, mame v rodinem dome dve a v garazi maji ve vratech diru, aby mohly chodit prez leto ven.

Problem, je ale sousedovic kocourek, ktery zjistil, ze maji holky misky se zradlem vzdy plne a tak si bezestrachu proleze dirou, sezere vsechno krmeni, a VSECHNO TAM POCURA aby dal najevo ze tam je jeho teritorium. Dokonce dojde znackovat i doobyvaku, kde jsem ho jiz nekolikrat pristihl a je to fakt neprijemne. Uz to zaslo tak daleko, ze zacal nase kocky terorizovat napadat ted ma jedna kus ucha ukousnuty a ony se pak boji jit domu. Kdyz by se prisel nabastit, jeste mu dam kapsicku ale to znackovani a ted v posledni dobe i terorizovani nasich kocek nemuzu toletovat.

Takze otazka: Jak zahnat kocoura...?

Jen dodam, ze vim, ze jsou vratka ktera pusti jen "domaci kocky" ale ta cena je vysoka a provedeni jak jsem se dival neni nic moc... Rad bych zvolil nejakou jinou cestu.

Poradi nekdo jak kocourovi vysvetlit, ze tady ne? Ze tady je to je moje a nasich kocek? :)

Mam ho polejt vodou nebo co poradite! Predem upozornuji ze rozhodne odmitam nejaka nasilna reseni, je to zviratko a tak mu nechci ublizovat, jen vysvetlit ze tady neeee.

Diky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.13 07:12

Sousedovic kocour je mačo plný mužských hormonů. Je to šéf, který musí, ať sám chce nebo ne, stále upenňovat své pozice na územích i na obyvatelích, pokud bude živ. :D Já si myslím, že neodpudíte vůbec nijak. Naučí se dávat pozor a odhalí všechny nástrahy a vaši přítomnost. Jen snad, že se domluvíte se sousedem, objednáte u veterináře na kastraci, zrealizujete a o náklady se podělíte. Pak by se snad mohl zklidnit. Snad. Má své chování pevně zafixované v hlavě. Je mi líto vašich kočiček. Máte je vykastrované, že?! *hej*

doplněno 11.08.13 07:42:

:D*smich**haha* souseda na kastraci *vtip*

Ohodnoceno: 0x

Od: petrvesely*
Datum: 11.08.13 07:34

No ja vim, ze to nebude jednoduche, jde hlavne o to aby nelezl do baraku :)

Napad objednat souseda na kastraci se mi zamlouva ale asi by nesouhlasil a aby trpel za prohresky sveho kocoura tak moc... *haha*

Chtel bych mu do hlavy nejak zafixovat, ze do tohohle baraku se neleze, ze tam to neni dobry...

Na noc kocky jdou domu a ven nechodi, mohu oddelit garaz od zbytku domu a pripravit tam vzdy treba u vlezu dovnitr nejake prekvapko. Neco aby se lekl a utekl, nebo tak neco. Automatickou hadici s vodou co vystikne do te vchodove dirky kdyz se tam objevi, nebo co ja vim, napadaji mne kdejaky kraviny, ale tesim se na napady zdejsi.

Diky!

doplněno 11.08.13 07:34:

Jo a mate pravdu, koceny jsou samozrejme vykastrovane...

Datum: 11.08.13 08:01

chudinky kočenky... souhlasím s babkazov, že kastrace je asi jediné řešení - můžete kocoura polejvat vodou apod. jak chcete, hormony jsou silnější... *nevi* - ale domluvu se sousedem zkuste, vysvětlete mu, že to i pro něj bude mít řadu výhod - kocour se nebude toulat, rvát, nebude značkovat, bude se víc mazlit a držet doma... držím palce :)

Datum: 11.08.13 11:56

Jestli neprestane znackovat, ze je tady jeho, tak ho chytnu a celyho ho pocuram, aby vedel, ci to tady je. Na takovou znacku by asi nezapomel :D

Datum: 11.08.13 16:02

Petře, to je úplně nejlepší nápad. To jediné by mohlo zafungovat *smich**smich**smich* Napište, jak jste pořídil. *hej*

doplněno 12.08.13 10:06:

Jak by to tež dopadlo, kdybyste počural místa před vstupem do domu, před prahem? Zkuste a napište! ;)

Od: hop®
Datum: 11.08.13 16:51

Zajímavý nápad, jen by mu pak chtělo zabránit přístupu k vašim peřinám *smich*

V této souvislosti mne napadla ještě jiná myšlenka (je o tom i vtip s medvědem a zajícem), ale raději to snad ani nebudu rozvádět... *hi*

Datum: 13.08.13 05:41

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.