Můj pes nechce jíst!

Od: Datum: 31.07.13 13:39 odpovědí: 8 změna: 04.08.13 20:20

Dobrý den, mám doma 5 měsíčního pejska a ten mi nechce žrát granulky. Nevím čím to je, dříve když slyšel sebemenší cinknutí misky běžel do kuchyně a skákal radostí kdy bude jídlo, ale teď cinkne miska a nic. Zavolám ho tedy, ale on se jen letmo podívá na misku a většinou odejde. Dostává jídlo ráno a večer, ale teď mu někdy dáváme i odpoledne protože někdy nejí i 1 den! Nevím jestli je to tím, že jsme minulý týden byli na dovolené a on byl u babičky. Měl tam kotě s kterým si hrál (jestli se mu nestýská), poslední den jim ale došli granulky a on měl JEDEN den jiné. Horkem to být nemohlo- máme klimatyzovaný byt. Bojím se, jestli není nemocný, nebo jestli to nesouvisí s kílou kterou má. Předem děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cobrak*
Datum: 31.07.13 13:54

Zkusil bych něco jiného něž granulky, dejte mu maso nebo něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh11
Datum: 31.07.13 14:37

Zkuste jiné granule a veterináře

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaaaa*
Datum: 31.07.13 14:37

každý z těch příznaků to může ovlivnit, který je ten pravý nebo všechny nebo ještě něco dalšího je těžké takhle dálkově určit. Náš s námi taky "nemluvil" po návratu z dovolené když byl jinde. Zvířata jsou moudřejší než lidi a když jim je špatně tak nejedí. Náš den před smrtí ani uzené z dlaně, tím tedy rozhodně nechci strašit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.13 17:17
avatar

Jak velký pejsek to je? Jaká rasa? Kdy jste odčervovali? Když sbíráte bobky, kouknete na ně alespoň zběžně?;) S kýlou udělejte co nejrychleji pořádek!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.13 06:49

Tak mu uvař. Já jsme svým psům musela do roku věku taky vařit. Kup mu kuře ve slevě cca 50 Kč, mraženou zeleninu cca 13 Kč a rýži cca 13 Kč. Kuře ober a všechno smíchej. Uvidíš jak mu bude chutnat a máš jídlo na 4 dny. Tedy jestli to není bernardýn. A alespoň víš co pejsek jí, já granulím moc nevěřím. Nebo když se mi nechce moc vařit tak jim koupím konzervy GRAND (98%masa) a dám jim to půl na půl s rýží nebo těstovinami. Toje bez práce.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.08.13 10:40

Pejsek je plemene Kavalír King Charles Španěl.

Datum: 01.08.13 10:54

Když nechce pes žrát granule tak mu do nich přimíchám trochu masa z konzervy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: siim*
Datum: 04.08.13 20:20

Nevím jestli pomůžu ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že se mi totéž stalo s kočkou. Poptejte se zda u babičky nemohl třeba nazahradě nebo venku sníst něco otráveného. Zezačátku to skoro ani nepoznáte, jen je unavený malátný a nechce si hrát. Je to bohužel nevyléčitelné jed vyžere vnitřosti a je nutno utratit jinak umírá v šílených bolestech. Já doufám, že tohle nebude váš případ, ale raději byýt vámi bych zašla na veterinu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.