Mozková příhoda

Od: Datum: 29.07.13 22:29 odpovědí: 5 změna: 30.07.13 09:55

dobrý den 27.7 prodělala moje fenka mozkovou příhodu. Chtěla jsem se zeptat jestli je možné že se uzdraaví. Jsou jí asi 4 roky. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.13 22:35

Určitě vaší fenku viděl veterinární lékař a ten by měl znát odpověď na vaši otázku. Ptala jste se ho?

Ohodnoceno: 0x

Od: nickkni
Datum: 29.07.13 22:41

v úterý mám jít k veterináři zase. dá jí další injekci.

Od: ria*
Datum: 29.07.13 22:38

Nic o Vašem pejskovi nevím, ale náš kokřík se po mrtvičce v 8-letech stopro uzdravil, byl s námi krásných 16 let.

Přeji hodně moc štěstí a pejskovi držím pěsti..

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 29.07.13 22:57

Dobrý den, možnost uzdravení je tím větší, čím rychleji je ordinován lék na ředění krve. Můj pejsek se po první mrtvici vzpamatoval slušně, ale musel jsem ho rozhýbávat, protože chodil v kruhu. To se povedlo odstranit. Připravte se na to, že "něco" asi nebude fungovat na 100 procent, ale žít s tím pejsek může. Tak, ať se pejsek uzdraví. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.13 09:55

Moje fenka v 8 letech měla ošklivou mozkovou mrtvičku. Chodila v kruhu, cukala sebou a byla silně dezorientovaná. Chodily jsme týden na injekce. :( Protože dcera a nevěsta jsou fyzioterapeuté, měla jsem dobrou radu k dispozici stále. Pejska nešetřit, ne že uhnat, ale nutit chodit, stále nutit k činnosti hrou, dávat čichnout, ochutnat, sahat na ni, volat tak aby byla neustále nucena používat všechny smysly, aby mozek pracoval. Byl nucen najít jinou cestu než tu, která díky neprokrvení, zaviněné sraženinkou, odumřela. Aby se mozek opravil nebo našel jiné řešení. ;) Moje psinečka, černostříbrná kníračka, se bez jakýchkoliv následků dožila 15ti let a zemřela na rakovinu v játrech. Jen nějakou dobu měla šišatou pusenku. *hej*Použijte všechno, co mi radily moje rehabilitační a psinulku z toho vytáhnete. Je mladá. Nedovolte, aby ležela bez pohnutí a svalstvo ochablo a mozek to vzdal. Vám i psinečce přeji, ať se z toho co nejdříve dostane.

doplněno 30.07.13 10:00:

Jaká rasa je váš pejsek? Jak je veliký?

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.