Uši králíčka

Od: Datum: 29.07.13 14:07 odpovědí: 2 změna: 04.08.13 12:27

Dobrý den, doma mám zakrslého králíčka, ale má moc dlouhé ouška. Mě to nevadí, ale zajímalo by mě jestli mu spadnou dolů. Protože jeho maminka je beránek a tatínek normální zakrslý králík s malíma ušíma. Je jí 11 týdnů a její ouška jsou dlouhá 9cm.

Děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 29.07.13 14:42

Ivco, doma máš křížence čehokoliv neboť normální zakrslý králík neexistuje. Pořiď si čistokrevného beránka a na tutovku bude mít uši dole. Ale u těchto kříženců nikdo neví s kým byl kdo pokřížen, takže ani odpověď nejde dát. Můžeme se jen domnívat, dohadovat, věštit ... Já bych řekla, že ušiska dolů již mít nebude, to by se již projevilo.

doplněno 04.08.13 12:42:

normální zakrslý králík neexistuje - sama jsi si odpověděla, že v názvu něco chybí

Ohodnoceno: 0x

Od: aduska
Datum: 04.08.13 12:27

zakrslí králík existuje

má kámoška má čistokrevného zakrslého barevného (vždy se udává barva k zakrslému)

a já mám křížence zakrslého berana s zakrslým černým a jedno uchu má dolů a jedno rovně :D

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.